تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۲۰:۲۶ کد مطلب 108234

زهیوی: در چهار بازی آخر تاکتیک نداشتیم

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان می‌گوید که اگر سرخابی‌های پایتخت به او پیشنهاد بدهند، به این پیشنهادها فکر خواهد کرد. به گزارش مشرق، رحیم مهدی زهیوی در خصوص قهرمانی استقلال خوزستان که با گل‌های او رقم خورد، اظهار داشت: این قهرمانی حاصل زحمت همه بود. از خسوس که دروازه‌بان ما بود تا مدافعان، هافبک‌ها و […]

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان می‌گوید که اگر سرخابی‌های پایتخت به او پیشنهاد بدهند، به این پیشنهادها فکر خواهد کرد.

به گزارش مشرق، رحیم مهدی زهیوی در خصوص قهرمانی استقلال خوزستان که با گل‌های او رقم خورد، اظهار داشت: این قهرمانی حاصل زحمت همه بود. از خسوس که دروازه‌بان ما بود تا مدافعان، هافبک‌ها و مهاجمان که همه بهترین بودند. من هم گل‌های قهرمانی را زدم و از این بابت خیلی خوشحالم.

وی افزود: زمانی که در لیگ برتر ماندیم و به این تیم آمدیم، فکر نمی‌کردیم حتی هشتم شویم یا بین هشت تیم برتر باشیم. انتظارش را نداشتیم، اما هفته به هفته که پیش رفتیم و به بالای جدول رسیدیم. قهرمان نیم‌فصل که شدیم دیدیم می‌شود قهرمان شد. به همین دلیل نیم فصل دوم بیشتر تلاش کردیم و به قهرمانی رسیدیم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: رمز موفقیت ما یکدلی بود و در تیم ما مهم نبود چه کسی بازی می‌کند یا چه کسی گل می‌زند. با یکدلی و اتحاد خوزستانی به قهرمانی رسیدیم.

زهیوی درباره اینکه تیم استقلال خوزستان در طول فصل خستگی ناپذیر ظاهر شد و به نظر می‌رسید بازیکنان این تیم دوپینگ روحی شده بودند، خاطرنشان کرد: اکثر بازیکنان استقلال خوزستان سراسر انگیزه بودند. من دو سال در لیگ برتر و در تیم نفت آبادان بودم و چون قرارداد داشتم به لیگ دسته اول رفتم. خوشحالم که به لیگ برتر برگشتم و خودم را نشان دادم. بازیکنان دیگری هم گرفتیم که بیشتر آنها از فولاد نوین بودند؛ حسن بیت سعید آقای گل ماست، عقیل کعبی بهترین مدافع چپ ایران است، فرشاد جانفزا از بهترین مهاجمان لیگ محسوب می‌شد و بازیکنانی بودند که از فولاد نوین آمدند و انگیزه زیادی هم داشتند.

وی ادامه داد: در این فصل عبدالله ویسی از نظر روحی و روانی خیلی با بازیکنان کار می‌کرد. حتی باورتان نمی‌شود که ما در چهار بازی آخر اصلاً تاکتیکی نداشتیم و ویسی فقط می‌گفت بروید و بجنگید. اگر دقت کرده باشید، این اتحاد و یکدلی بین هواداران هم نمود پیدا کرده بود.

مهاجم  استقلال خوزستان درباره اینکه آیا در این تیم می‌ماند یا اگر از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشته باشد آبی‌های خوزستانی را ترک خواهد کرد، گفت: صددرصد به این دو تیم فکر می‌کنم و اگر پیشنهاد باشد، دوست دارم به این تیم‌ها بروم. در حال حاضر این دو تیم و استقلال خوزستان در آسیا حضور دارند. من هم اگر به استقلال یا پرسپولیس نرفتم در تیم خودم خواهم ماند.

زهیوی درباره احتمال دعوت شدنش به تیم ملی اظهار داشت: اگر دعوت شدم که خوشحال می‌شوم و اگر دعوت نشدم بیشتر تلاش می‌کنم تا بالاخره پیراهن تیم ملی را بپوشم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: