تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۸ کد مطلب 108236

هیلاری، نیامده برای بیل شغل دست و پا کرد

هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت، در صورت پیروزی در انتخابات ماه نوامبر (آبان ماه)، همسرش را مسئول احیای اقتصاد آمریکا خواهد کرد. به گزارش مشرق، هیلاری کلینتون گفت، اگر سال آینده به کاخ سفید راه یابد، پستی را برای همسرش بیل کلینتونن در نظر خواهد گرفت. خانم کلینتون روز یکشنبه به […]

هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت، در صورت پیروزی در انتخابات ماه نوامبر (آبان ماه)، همسرش را مسئول احیای اقتصاد آمریکا خواهد کرد.

به گزارش مشرق، هیلاری کلینتون گفت، اگر سال آینده به کاخ سفید راه یابد، پستی را برای همسرش بیل کلینتونن در نظر خواهد گرفت. خانم کلینتون روز یکشنبه به هوادارانش گفت، رئیس‌جمهوری اسبق، «مسئول احیای اقتصادی آمریکا» خواهد شد.

وی گفت: «او می داند چطور این کار را انجام دهد… به خصوص در جاهایی مثل شهرهای تولید زغال سنگ و مراکز شهری پرجمعیت و دیگر مناطق کشور که واقعا نادیده گرفته شده‌اند.»

خانم کلینتون در جریان میتینگ انتخاباتی در کنتاکی شمالی ایده حضور همسرش در منصبی اقتصادی در دولت احتمالی آینده‌اش را مطرح کرد.

خانم کلینتون در آستانه انتخابات درون‌حزبی روز سه شنبه، دیروز را صرف فعالیت‌های انتخاباتی در کنتاکی کرد. وی در این میتینگ، به موفقیت‌های اقتصادی دوران ریاست جمهوری همسرش اشاره کرد و در این حال به تشریح برنامه‌های خود پرداخت. وی همچنین بر تعهد خود نسبت به حمایت از کارگران در شهرهای دارای معادن زغال سنگ از جمله کنتاکی تاکید کرد. کلینتون، رقابت درون‌حزبی هفته گذشته را به برنی ساندرز باخته، اما همچنان بخت نخست نامزدی از سوی حزب دموکرات در انتخابات سراسری ماه نوامبر (آبان ماه) به شمار می‌آید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: