تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۲۱:۱۱ کد مطلب 108240

خدمات مخابرات یکپارچه می‌شود

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از ارائه خدمات یکپارچه مخابراتی در قالب تلفن ثابت و همراه و دیتا خبر داد و گفت: زیرساختهای مخابراتی برای بنگاههای اقتصادی و اپراتورها فراهم می شود.  به گزارش مشرق، رسول سرائیان گفت: شرکت مخابرات دو ماموریت مهم برعهده دارد که ماموریت اول شامل ارائه خدمات یکپارچه دیجیتال براساس خواست و […]

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از ارائه خدمات یکپارچه مخابراتی در قالب تلفن ثابت و همراه و دیتا خبر داد و گفت: زیرساختهای مخابراتی برای بنگاههای اقتصادی و اپراتورها فراهم می شود.

 به گزارش مشرق، رسول سرائیان گفت: شرکت مخابرات دو ماموریت مهم برعهده دارد که ماموریت اول شامل ارائه خدمات یکپارچه دیجیتال براساس خواست و نیاز مشتریان در قالب خدمات تلفن ثابت و همراه و دیتا است.
 
وی ادامه داد: ماموریت دوم شرکت مخابرات ایران که ماموریتی ملی است مربوط به فراهم کردن زیرساخت‌های ICT برای سایر اپراتورها و بنگاه‌های اقتصادی می شود.
 
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به نقش سرمایه‌گذاری در ارائه خدمات این بخش، اظهار داشت: نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه زیرساختهای استانی و کشور برجسته است و در کنار آن ارائه خدمات با کیفیت بهتر و توسعه‌ای، نیازمند سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف است .
 
سرائیان تاکید کرد : خدمات ICT ، زنجیروار به هم پیوسته و متصل است و امیدواریم با تمهیدات صورت گرفته بتوانیم روز به روز خدمات مخابرات را افزایش و تنوع دهیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: