تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۲۱:۴۳ کد مطلب 108249

اطلاعات جدیدی از آیفون ۷ لو رفت +عکس

در سال های اخیر، همواره پیش از معرفی رسمی از آیفون، اطلاعات زیادی در مورد آنها افشا گشته و گاهی هم تصاویری از این تلفن هوشمند به فضای مجازی راه یافته است.  به گزارش مشرق، «مینگ چی کو» (Ming-Chi Kuo) یک فاش کننده معروف، باور دارد که آیفون ۷، محصولی نخواهد بود که جذابیت بالایی […]

در سال های اخیر، همواره پیش از معرفی رسمی از آیفون، اطلاعات زیادی در مورد آنها افشا گشته و گاهی هم تصاویری از این تلفن هوشمند به فضای مجازی راه یافته است.

 به گزارش مشرق، «مینگ چی کو» (Ming-Chi Kuo) یک فاش کننده معروف، باور دارد که آیفون ۷، محصولی نخواهد بود که جذابیت بالایی برای خریدار داشته باشد، مخصوصاً‌ خریداری که از آیفون ۶ اس بهره می گیرد.
 
حال ولی تصویری از آیفون ۷ که به نمایشگر ۴.۷ اینچی مجهز شده، به فضای مجازی راه یافته و در وب سایت چینی Weibo به انتشار درآمده است. این تصویر که به موبایل بعدی اپل نسبت داده می شود، آیفون ۷ را در رنگ طلایی اش به نمایش می کشد و در بخش طراحی، تنها برخی عناصر تغییرات کوچکی داشته اند.
 
همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید، طراحی کلی همانند آیفون ۶ و ۶ اس است ولی این بار خطوط آنتن جا به جا شده اند و به گونه ای به نظر می رسد که کمتر در دید کاربر جای می گیرند. از سوی دیگر، گویا ماژول دوربین کمی بزرگتر شده است و یک ماژول کوچک در بین دوربین و فلاش هم دیده می شود که شاید خبر از فوکوس خودکار لیزری در آیفون بعدی بدهد.
 
اطلاعات جدیدی از آیفون 7 لو رفت +عکس

تا کنون تمام خبرها، حکایت از تغییرات جزیی در طراحی آیفون بعدی داشته اند و گفته شده که اپل در سال ۲۰۱۷ و در تولد ده سالگی این موبایل، تصمیم دارد به جای معرفی آیفون ۷s، از تلفن همراهی پرده بردارد که از نظر ظاهری در مقایسه با موبایل های کنونی، تفاوت های بسیاری دارد.

منبع: دیجیاتو

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: