تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۲۲:۲۸ کد مطلب 108256

احتمال انجام عملیات گسترده تروریستی داعش در آنکارا

سازمان اطلاعات ترکیه از نقشه احتمالی داعش برای انجام حملات تروریستی گسترده در روز ۱۹ ماه جاری میلادی در این کشور خبر داد. به گزارش مشرق به نقل از حریت، واحدهای اطلاعاتی سازمان امنیت ترکیه نسبت به حمله احتمالی داعش به آنکارا در روز ۱۹ مه و به مناسبت روز ملی جوان و ورزش در […]

سازمان اطلاعات ترکیه از نقشه احتمالی داعش برای انجام حملات تروریستی گسترده در روز ۱۹ ماه جاری میلادی در این کشور خبر داد.

به گزارش مشرق به نقل از حریت، واحدهای اطلاعاتی سازمان امنیت ترکیه نسبت به حمله احتمالی داعش به آنکارا در روز ۱۹ مه و به مناسبت روز ملی جوان و ورزش در این کشور خبر داد.

بر اساس این گزارش، سازمان امنیت ملی ترکیه ضمن با خبر کردن مقام های این کشور از ورود ۱۰ عضو داعش از طریق مرزهای جنوب شرقی این کشور در غازیان تپ به داخل خاک ترکیه، از قصد احتمالی این اعضا برای انجام ۱۰ حمله تروریستی مجزا در خاک ترکیه خبر داد.

این سازمان همچنین هدف اصلی تروریست ها را شهر آنکارا، پایتخت سیاسی ترکیه اعلام کرده است.

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی این سازمان، تروریست ها همچنین قرار است در این روز به آرامگاه «آتاتورک»، بنیانگذار ترکیه که در نزدیکی سفارت آمریکا قرار دارد، حمله کنند.

این در حالیست که فرماندهی نیروهای نظامی ترکیه، بسته شدن آرامگاه «آتاتورک» در روز ملی جوان و ورزش به علت حمله احتمالی داعش را تکذیب کرد.

سازمان امنیت ترکیه همچنین از احتمال حملات تروریستی گروه «پ ک ک» به استان «سرت» واقع در جنوب شرقی این کشور خبر داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: