تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۲۲:۲۵ کد مطلب 108257

پرهیزگار: کی‌روش با لحن مناسبی صحبت نکرد

معاون کمپ تیم ملی گفت: کی‌روش امروز به کمپ تیم ملی آمد اما با لحن مناسبی صحبت نکرد. به گزارش مشرق، داوود پرهیزگار در خصوص اتفاقاتی که صبح امروز در کمپ تیم‌های ملی توسط کارلوس کی‌روش به وقوع پیوسته است، گفت: کی‌روش معتقد بود که مرکز ایفمارک ایراداتی دارد که آن را با لحن خوبی […]

معاون کمپ تیم ملی گفت: کی‌روش امروز به کمپ تیم ملی آمد اما با لحن مناسبی صحبت نکرد.

به گزارش مشرق، داوود پرهیزگار در خصوص اتفاقاتی که صبح امروز در کمپ تیم‌های ملی توسط کارلوس کی‌روش به وقوع پیوسته است، گفت: کی‌روش معتقد بود که مرکز ایفمارک ایراداتی دارد که آن را با لحن خوبی بیان نکرد.

وی ادامه داد: معتقدم که نباید یکسری اتفاقات می‌افتاد. کی‌روش داشت با یکی از کارمندان بحث می‌کرد که من آمدم و موضوع به پایان رسید.

پرهیزگار گفت: کی‌روش کمی تند صحبت می‌کرد و شاید این صحبت‌ها در آیین خودشان توهین یا حرف‌های تندی نباشد اما متاسفانه او با لحنی تند با یکی از افراد صحبت می‌ کرد و جالب اینجاست که در این مرکز نیز فیلمبرداری کرده چون معتقد بود که برخی مسائل در جای خود قرار ندارد.

مسئول کمپ تیم‌های ملی یادآور شد: معتقدم که کی‌روش به درستی مخاطبش را انتخاب نکرده بود اما باز هم تاکید می‌کنم که درگیری در کار نبود چون اصولا چاله میدان نبود که بخواهیم درگیر شویم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: