تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۲۳:۳۱ کد مطلب 108269

نقص فنی هواپیما را به مشهد بازگرداند

پرواز شماره ۶۲۸۹ شرکت هواپیمایی تابان که قرار بود امروز دوشنبه پس از ترک فرودگاه مشهد در تبریز فرود آید به دلیل نقص فنی به مشهد برگشت. به گزارش مشرق، مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: این پرواز قرار بود ساعت ۹:۳۰ مشهد را ترک کند که با تاخیر در ساعت ۱۰:۰۵ […]

پرواز شماره ۶۲۸۹ شرکت هواپیمایی تابان که قرار بود امروز دوشنبه پس از ترک فرودگاه مشهد در تبریز فرود آید به دلیل نقص فنی به مشهد برگشت.

به گزارش مشرق، مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: این پرواز قرار بود ساعت ۹:۳۰ مشهد را ترک کند که با تاخیر در ساعت ۱۰:۰۵ انجام شد اما از نیمه راه در محدوده فضای هوایی سبزوار به دلیل نقص فنی به مشهد بازگشت.

حسن جعفری بدون توضیح در خصوص نوع نقص فنی، افزود: مسافران این پرواز در بازگشت به فرودگاه مشهد توسط شرکت مسافربری ذیربط پذیرایی شدند و برنامه ریزی برای پرواز جایگزین انجام گرفت.

وی ادامه داد: ۳۶ نفر از این مسافران بلیطهای پرواز را لغو کردند اما ۱۵۴ مسافر دیگر با پرواز جایگزین ساعت ۱۸:۴۵ مشهد را به مقصد تبریز ترک کردند.

فرودگاه مشهد پس از مهرآباد دومین فرودگاه پر ترافیک کشور است. در شرایط عادی ۱۸۰ پرواز و در ایام پیک تا ۲۴۰ پرواز ورودی خروجی در این فرودگاه بین المللی انجام می شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: