تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۷ کد مطلب 108270

تماس تلفنی رضایی با شمخانی در پی تخریب یکی از نمادهای اقوام ایرانی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در تماسی تلفنی با دریادار شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، شناسایی و برخورد با مهاجمان به تندیس یکی از مفاخر قومی ایل بختیاری را مورد تاکید قرار داد. به گزارش مشرق، سرلشکر محسن رضایی در تماس تلفنی با دریادار علی شمخانی، دبیر شورای امنیت ملی، از وی خواست که […]

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در تماسی تلفنی با دریادار شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، شناسایی و برخورد با مهاجمان به تندیس یکی از مفاخر قومی ایل بختیاری را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش مشرق، سرلشکر محسن رضایی در تماس تلفنی با دریادار علی شمخانی، دبیر شورای امنیت ملی، از وی خواست که با قید فوریت موضوع هجمه به نمادهای قومی و تاریخی بررسی و پیگیری شود.

رضایی در این تماس تلفنی، ضمن تاکید بر اینکه اهانت به مقدسات و یا هجمه به افتخارات اقوام ایرانی، تهدیدی برای به هم زدن وحدت کشور است، از دبیر شورای امنیت ملی خواست که مسئولان ذیربط با بررسی  جدی و رسیدگی به این حوادث آمران و عاملان آن را مشخص کنند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین متذکر شد که مردم  و مسولان  مراقبت نمایند تا خدای ناخواسته کسانی که به هر نحو به دنبال خدشه بر وحدت ملی هستند، با بررسی های کارشناسی و امنیتی موضوع بررسی شود.

یادآور می شود اخیراً با هجوم افرادی به محل خانه مشروطیت واقع در شهر جونقان استان چهارمحال بختیاری، آسیب‌هایی به تندیس سردار اسعد بختیاری و میراث فرهنگی این منطقه  وارد شد.​

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: