تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۰۱:۲۲ کد مطلب 108299

پیشنهاد اینتر برای جذب ستاره منچسترسیتی

باشگاه اینتر برای دومین فصل پیاپی قصد دارد برای جذب هافبک ساحل عاجی منچسترسیتی تلاش کند. به گزارش مشرق، مدیر برنامه های یحیی توره، ستاره ساحل عاجی منچسترسیتی، تایید کرد که باشگاه اینتر به جذب این بازیکن علاقه مند است. با این حال مدیر برنامه های توره می گوید که در این مورد منچسترسیتی تصمیم گیرنده […]

باشگاه اینتر برای دومین فصل پیاپی قصد دارد برای جذب هافبک ساحل عاجی منچسترسیتی تلاش کند.

به گزارش مشرق، مدیر برنامه های یحیی توره، ستاره ساحل عاجی منچسترسیتی، تایید کرد که باشگاه اینتر به جذب این بازیکن علاقه مند است. با این حال مدیر برنامه های توره می گوید که در این مورد منچسترسیتی تصمیم گیرنده خواهد بود.

دیمیتری سلوک پیرامون این مسئله گفت:” می دانم که مانچینی علاقه زیادی به یحیی دارد و دوست دارد او را در تیم خود داشته باشد. احتمال پیوستن توره به اینتر وجود دارد اما همان طور که پیش از این نیز گفته ام باید اول منچسترسیتی تصمیم خود را اتخاذ کند. یحیی با این تیم تا سال ۲۰۱۷ قرارداد دارد و بازیکن اصلی سیتی محسوب می شود، پس تصمیم گیرنده نیز باشگاه خواهد بود. ما انتخاب ها و پیشنهادهای زیادی داریم اما تا زمانی که باشگاه اجازه ندهد کاری نخواهیم کرد.”

 
اینتر فصل گذشته نیز برای جذب توره اقدام کرد اما در نهایت نتوانست او را راهی جوزپه مه آتزا کند. گفته می شود که با حضور گواردیولا، این بازیکن تابستان سال جاری از سیتی جدا خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: