تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۰۳:۱۴ کد مطلب 108306

مرزبان: با پیکان قرارداد دارم و فصل بعد در این تیم هستم

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: با این باشگاه قرارداد دارم و فصل آینده در پیکان هستم. به گزارش مشرق، علیرضا مرزبان پس از قهرمانی در لیگ دسته اول گفت: ما از روز اول که در مسابقات بودیم در صدر جدول قرار داشتیم اما ۲-۳ هفته جایمان را به فجر سپاسی دادیم ولی هیچگاه سوم نشدیم. […]

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: با این باشگاه قرارداد دارم و فصل آینده در پیکان هستم.

به گزارش مشرق، علیرضا مرزبان پس از قهرمانی در لیگ دسته اول گفت: ما از روز اول که در مسابقات بودیم در صدر جدول قرار داشتیم اما ۲-۳ هفته جایمان را به فجر سپاسی دادیم ولی هیچگاه سوم نشدیم. این نشان داد که حرکت ما رو به جلو است. با تیمی جوان که میانگین سنی ۲۲ و نیم سال دارد به لیگ برتر صعود کردیم.

وی در مورد اینکه برنامه‌اش برای فصل آینده و حضور در لیگ برتر چیست و چه بازیکنانی جذب خواهد کرد،‌گفت: این یک بحث صد در صد فنی است که باید با مسئولان صحبت کنند. بودجه خاصی هم باید در نظر گرفته شود تا بتوانیم کار فنی را انجام دهیم. ما می‌خواهیم تیمی را سازماندهی کنیم که بازیکنان باکیفیت داشته باشد. بازیکنانی که شخصیت بزرگ و خاص داشته باشند و بتوانند در یک مجموعه قوی کار کنند. پول تنها راه چاره نیست اگر بود فصل گذشته پیکان با وجود خرج زیادی که کرد سقوط نمی‌کرد. ما باید چند بازیکن باتجربه جذب کنیم تا در شرایط بحرانی به ما کمک کنند.

مرزبان تصریح کرد: هدف ما در لیگ برتر آینده کسب ۳۵ امتیاز است تا در لیگ برتر بمانیم.  هر چه بیشتر از ۳۵ امتیاز بگیریم خوشحال‌تر خواهیم شد.

سرمربی پیکان در مورد مذاکره باشگاه سپاهان با او گفت: من با پیکان قرارداد دارم و در این تیم می‌مانم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: