تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۰۳:۳۰ کد مطلب 108311

فیلم/کشف تونل ۷۰۰ متری تروریستها در حاشیه دمشق

در ادامه عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی منطقه غوطه شرقیه در حاشیه شرقی شهر دمشق یک تونل ۷۰۰ متری متعلق به گروههای تروریستی تکفیری کشف شد. گروه بین الملل مشرق- در ادامه عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی منطقه غوطه شرقیه در حاشیه شرقی شهر دمشق یک تونل ۷۰۰ متری متعلق به گروههای تروریستی تکفیری کشف شد. […]

در ادامه عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی منطقه غوطه شرقیه در حاشیه شرقی شهر دمشق یک تونل ۷۰۰ متری متعلق به گروههای تروریستی تکفیری کشف شد.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی منطقه غوطه شرقیه در حاشیه شرقی شهر دمشق یک تونل ۷۰۰ متری متعلق به گروههای تروریستی تکفیری کشف شد.

فیلم/کشف تونل 700 متری تروریستها در حاشیه دمشق

بنابر این گزارش، تروریستهای تکفیری با حفر این تونل در منطقه “مزارع بالا” در بخش جنوبی غوطه دمشق از آن برای تردد امن و انتقال سلاح به خطوط مقدم نبرد با نیروهای نظامی سوری استفاده می کردند. نیروهای ارتش سوریه روز گذشته پس از نبردهای شدید موفق به پاکسازی کامل مزارع بالا شده اند. فرماندهان سوری طی دو ماه گذشته برای محاصره شهرهای “دیرالعصافیر، زبدین، و حوش القنطره” تلاش کرده اند. در صورت موفقیت ارتش سوریه، بخش جنوبی غوطه شرقی دمشق به محاصره در خواهد امد. غوطه شرقیه دروازه شرقی شهر دمشق و از مهمترین مناطق تحت اشغال کروههای تروریستی تکفیری در اطراف پایتخت سوریه می باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: