تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۰۴:۱۱ کد مطلب 108316

فیلم/لحظه ترور دو فرمانده کرد سوری توسط ارتش آزاد

گروه تروریستی تکفیری “جیش الشمال” وابسته به ارتش آزاد با انتشار تصاویری از ترور دو تن از شبه نظامیان کرد عضو یگانهای مدافع خلق کرد سوریه در شهر کردنشین عفرین واقع در شمال استان حلب سوریه خبر داد. گروه بین الملل مشرق- گروه تروریستی تکفیری “جیش الشمال” وابسته به ارتش آزاد با انتشار تصاویری از ترور […]

گروه تروریستی تکفیری “جیش الشمال” وابسته به ارتش آزاد با انتشار تصاویری از ترور دو تن از شبه نظامیان کرد عضو یگانهای مدافع خلق کرد سوریه در شهر کردنشین عفرین واقع در شمال استان حلب سوریه خبر داد.

گروه بین الملل مشرق- گروه تروریستی تکفیری “جیش الشمال” وابسته به ارتش آزاد با انتشار تصاویری از ترور دو تن از شبه نظامیان کرد عضو یگانهای مدافع خلق کرد سوریه در شهر کردنشین عفرین واقع در شمال استان حلب سوریه خبر داد.

بنابر این گزارش، در تصاویر منتشره، یکی از عناصر نفوذی گروه ارتش آزاد دو تن از فرماندهان شبه نظامیان کرد سوری موسوم به ی.پ.گ (واحدهای دفاع از خلق کرد) را به گلوله بسته و به قتل می رساند. عامل ترور علت این اقدام را انتقام گرفتن از کردهای سوریه به دلیل کشته شدن دهها تن از اعضای ارتش آزاد در درگیری های دو هفته پیش در اطراف شهر کردنشین عفرین که به هلاکت ۸۳ تروریست منجر شد عنوان کرده است. گروه جیش الشمال وابسته به ارتش آزاد با انتشار بیانیه ای رسما مسئولیت این ترورها را بر عهده گرفته است.

فیلم/لحظه ترور دو فرمانده کرد سوری توسط ارتش آزاد

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: