تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۰۵:۲۱ کد مطلب 108337

امروز؛ برگزاری دومین نشست فراکسیون امید/هیئت‌رئیسه انتخاب می شوند

منتخب مردم تهران در مجلس دهم از برگزاری دومین نشست فراکسیون امید خبر داد و گفت: در این نشست هیئت‌رئیسه فراکسیون انتخاب می شوند. به گزارش مشرق، محمود صادقی منتخب مردم تهران در مجلس دهم در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به جزئیات نشست امروز فراکسیون امید اظهار داشت: دومین نشست فراکسیون امید با حضور اعضای […]

منتخب مردم تهران در مجلس دهم از برگزاری دومین نشست فراکسیون امید خبر داد و گفت: در این نشست هیئت‌رئیسه فراکسیون انتخاب می شوند.

به گزارش مشرق، محمود صادقی منتخب مردم تهران در مجلس دهم در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به جزئیات نشست امروز فراکسیون امید اظهار داشت: دومین نشست فراکسیون امید با حضور اعضای لیست امید از ساعت ۱۵ تا ۱۹ در سالن شماره یک نمایشگاه بین المللی برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این نشست ابتدا اساسنامه فراکسیون امید تصویب خواهد شد و پس از آن انتخابات هیئت‌رئیسه فراکسیون امید شامل رئیس، نایب رئیس، منشی، کار‌پرداز و سخنگو برگزار خواهد شد.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم افزود: امروز همچنین علاوه بر جلسه فراکسیون امید در نشستی از ساعت ۲۰ تا ۲۲ که به‌دعوت حزب اعتدال و توسعه و با حضور آقای بانک و بیش از ۲۰۰ نفر از منتخبان اصلاح‌طلب، مستقل و اصولگرای مجلس دهم برگزار می‌شود، شرکت می کنیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: