تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۰۵:۲۰ کد مطلب 108338

رودستی که ویسی به اسکوچیچ زد

عبدالله ویسی با حضور در برنامه نود اعتراف جالبی داشت و عنوان کرد زمانی که به همراه اسکوچیچ به تماشای دیدارهای فولاد نوین نشسته، در برابر پیشنهاداتی که برای عملکرد بازیکنان می داد و او نمی پذیرفت، سود برده است. به گزارش مشرق، سرمربی تیم قهرمان لیگ برتر با عنوان کردن خاطره ای از زمان حضورش […]

عبدالله ویسی با حضور در برنامه نود اعتراف جالبی داشت و عنوان کرد زمانی که به همراه اسکوچیچ به تماشای دیدارهای فولاد نوین نشسته، در برابر پیشنهاداتی که برای عملکرد بازیکنان می داد و او نمی پذیرفت، سود برده است.

به گزارش مشرق، سرمربی تیم قهرمان لیگ برتر با عنوان کردن خاطره ای از زمان حضورش در بازی های فولاد نوین برای انتخاب بازیکن در کنار دراگان اسکوچیچ، سرمربی فولاد، از او درباره بازیکنان می پرسید و او روی هر بازیکنی ایرادی می گذاشت من خوشحال می شدم و نام انها را در دفترچه ام یادداشت می کردم تا او را به تیم فصل آینده ام بیاورم.

ویسی در این باره گفت: من بازی های فولاد نوین را به همراه اسکوچیچ نگاه می کردم. وقتی با او درباره بازیکنانی صحبت می کردم و او می گفت نمی خواهم خوشحال می شدم  و در حالی که اسم انها را برای تیمم یادداشت می کردم. وقتی در انتهای فصل برخی از آنها برای تست به کرج رفتند تا در فولاد تست دهند گفتم نروند چون آنها را نمی خواهد و ما از این حربه برای بستن تیمم استفاده کردم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: