تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۵ کد مطلب 108400

خریدبازی آنلاین مهندس‌جوان را به دادگاه کشاند!

رییس پلیس فتا خراسان رضوی از دستگیری یک مهندس جوان به جرم کلاهبردای خبر داد و گفت : برای پیشگیری از برداشت های غیر مجاز به صورت دوره ای رمز دوم خود را تغییر داده و از گردش حساب و تراکنش های مالی خود مطلع باشند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از پایگاه اطلاع […]

رییس پلیس فتا خراسان رضوی از دستگیری یک مهندس جوان به جرم کلاهبردای خبر داد و گفت : برای پیشگیری از برداشت های غیر مجاز به صورت دوره ای رمز دوم خود را تغییر داده و از گردش حساب و تراکنش های مالی خود مطلع باشند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: فردی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به پلیس فتا استان مراجعه و شکایتی را مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی اش ارائه کرد.

سرهنگ جواد جهانشیری افزود: در بررسی اظهارات شاکی پرونده مشخص شد مبلغ حدود ده میلیون ریال از حسابش طی سه مرحله کسر شده است.
وی ادامه داد: کارشناسان پلیس فتا پس از بررسی اظهارات مالباخته با یک سری تحقیقات فنی عامل برداشت های غیرمجاز را شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر کردند.

متهم ۲۵ ساله که مهندس یکی از شرکت های پیمانکاری است در مواجهه با ادله و مستندات موجود به بزه انتسابی اعتراف و عنوان کرد به یکی از بازی های اینترنتی آنلاین تحت شبکه اعتیاد شدیدی پیدا کردم و از آنجایی که در این بازی می بایستی مبالغی را بابت هزینه می کردم و از طرفی شارژ کارت عابر بانکی ام نیز تمام شده بود به فکر چاره افتادم و با سوء استفاده از اطلاعات حساب همکار سابقم که با او نیز همان بازی را در سال گذشته در محل کار انجام می دادیم و گهگاه از کارت وی بازی آنلاین را شارژ می کردم.

سرهنگ جهانشیری با اشاره به معرفی متهم به دادسرا به شهروندان توصیه کرد: برای پیشگیری از برداشت های غیر مجاز به صورت دوره ای رمز دوم خود را تغییر داده و از گردش حساب و تراکنش های مالی خود مطلع باشند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: