تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۶ کد مطلب 108432

ادامه حیرت آمریکایی‌ها از بازداشت‌تفنگداران

قانونگذار آمریکایی مدعی است دولت این کشور از افشای جزئیات مربوط به بازداشت ۱۰ نظامی آمریکایی در آبهای ایران خودداری کرده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، یک عضو کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان آمریکا روز دوشنبه گفته که دولت باراک اوباما، رئیس‌جمهور این کشور جزئیات مربوط به بازداشت ۱۰ نظامی آمریکایی […]

قانونگذار آمریکایی مدعی است دولت این کشور از افشای جزئیات مربوط به بازداشت ۱۰ نظامی آمریکایی در آبهای ایران خودداری کرده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، یک عضو کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان آمریکا روز دوشنبه گفته که دولت باراک اوباما، رئیس‌جمهور این کشور جزئیات مربوط به بازداشت ۱۰ نظامی آمریکایی در آب‌های ایران و نحوه رفتار ایرانی‌ها با آنها را افشا نکرده است.

«رندی فوربس»، نماینده جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان در گفت‌وگو با «واشنگتن‌فری‌بیکن» اضافه کرد که افشای این جزئیات می‌تواند ملت آمریکا را شوکه کند.

وی همچنین گفت: «من یک نشست محرمانه کامل با مقامات نظامی داشته‌ام. انتشار کامل این جزئیات می‌تواند یک سال زمان ببرد.»

فوربس تصریح کرد: «فکر می‌کنم وقتی که جزئیات این اتفاق منتشر شود، بیشتر آمریکایی‌ها درباره اینکه ایرانی‌ها چطور ماجرا را مدیریت کردند و ما چطور مدیریت کردیم، شوکه خواهند شد.»

این نماینده جمهوری‌خواه اضافه کرد که افشای جزئیات مربوط به این حادثه می‌تواند باعث نگرانی برای اکثر مردم آمریکا شود.

«فوربس» مدعی شد که رفتار با نظامیان آمریکایی، ابعادی فراتر از فیلمبرداری ایرانی‌ها از صحنه‌های گریه این نظامیان داشته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: