تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۵ کد مطلب 108433

یاغی، سرخابی‌ها را به جان‌هم انداخت +عکس

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از کاپ، علیرضا بیرانوند که از نیم فصل گذشته علاقه اش به حضور در پرسپولیس را به صورت عملیاتی نشان داده بود و به محل این باشگاه رفته بود،دیشب راهی ساختمان شیخ بهایی شد و قرارداد دو ساله ای را با سرخپوشان به امضا رساند. این اتفاق همانا و […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از کاپ، علیرضا بیرانوند که از نیم فصل گذشته علاقه اش به حضور در پرسپولیس را به صورت عملیاتی نشان داده بود و به محل این باشگاه رفته بود،دیشب راهی ساختمان شیخ بهایی شد و قرارداد دو ساله ای را با سرخپوشان به امضا رساند.

این اتفاق همانا و رخدادهای قابل پیش بینی بعدی،خیلی زود در صفحه اینستاگرام دروازه بان جدید پرسپولیس رخ نمود.

از استقلالی ها حمله و از پرسپولیسی ها حمایت.

اتفاقی که با توجه به مواضع قبل تر بیرانوند درباره علایق رنگی اش،شکلی جدی تر به خود هم گرفت و به محل درگیری میان هواداران سرخ آبی بدل شد.

می توان گفت بیرانوند در مسیر انتقالش،دوره یاغی گری را هم طی کرد و از هواداری استقلال تا عاشق سینه چاکی پرسپولیس پیش رفت و در نهایت پای قرارداد با پرسپولیسی ها را امضا کرد.

هواداران استقلال با یادآوری برخی مصاحبه های بیرانوند به طرفداران پرسپولیس یادآور می شدند که او یک استقلالی اصیل است و حضورش در پرسپولیس فقط و تنها فقط به این دلیل بود که با حضور مهدی رحمتی عملا جایی میان آبی ها نداشت.

یاغی، سرخابی‌ها را به جان هم انداخت +عکس

هواداران پرسپولیس هم سعی داشتند در این میان به نخستین خرید فصل خود خیرمقدم بگویند و در این میان منازعات لفظی تند و جدی میان دو طرف شکل گرفت که در نهایت به توهین انجامید.

بی توجه به این حواشی،بدون تردید اقدام باشگاه پرسپولیس در ورود زودهنگام به بازار نقل و انتقالات یک مفهوم مشخص دارد و آن اینکه لیگ برتر خیلی زود به فصل جدید سلام داد و باید در روزهای آینده در انتظار اتفاقات مهمی در فهرست ورود و خروج تیم ها باشیم.

به نظر شما بمب بعدی را چه تیمی منفجر می کند؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: