تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۴ کد مطلب 108484

توضیحات سخنگوی دولت درخصوص فیش‌‌های حقوقی نجومی

سخنگوی دولت گفت: تسری فیش های حقوقی نجومی به همه امور اقدامی نادرست است.

به گزارش میدان۷۲، محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت در پاسخ به سوال خبرگزاری دانشجو مبنی بر اینکه پیگیری های صورت گرفته در خصوص انتشار فیش های حقوقی نجومی برخی مدیران بیمه مرکزی که توسط وزیر اقتصاد صادر شد به کجا رسید؟ گفت: وزیر اقتصاد پس از رسیدگی های انجام شده گزارش خود را در این خصوص منتشر کردند و آن تغییر نیز صورت گرفت.

وی افزود: اساسا این فیش های حقوقی براساس یک مطالبات معوقی بوده که در یک ماه خاص به حساب این مدیران ریخته شده است و مشاهده فیش های حقوقی ماه های پیش نیز این امر را تایید می کند که رنج حقوقی این افراد در حد متعارف است.

نوبخت تصریح کرد: تسری این امر که همه پول ها به این شکل و روند کار درستی نیست و همان طور که در گزارش وزیر اقتصاد نیز آمده بود تاکید بر این رقم عملی نادرست است.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه براساس این روند سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همچنین وزارت اقتصاد موظف شدند وجه نظارتی خود را دقیق تر کنند تاکید کرد: همه پرداخت ها باید در چارچوب قوانین باشد و آن دسته از پرداخت ها که مشمول مدیریت خدمات کشوری هستند در چارچوب همین قانون اجرا خواهد شد.

سخنگوی دولت تاکید کرد: از منظر دولت همه پرداخت ها باید در چارچوب قوانین رایج باشد و بر این اساس قرار شد دستگاه های نظارتی دولت وقت بیشتری در این مسائل اختصاص دهند که مبادا این موارد پیش آید.

منبع : دانشجو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: