تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۲ کد مطلب 108520

هواداران دیه‌گو کاستا را مجازات کردند

هواداران قهرمان یورو ۲۰۱۲ با نادیده گرفتن مهاجم برزیلی‌الاصلی چلسی که سابقه بازی برای ماتادورها را دارد، بیزاری‌شان از او را نشان دادند. به گزارش مشرق، دیه‌گو کاستا نه فقط برای بازیکنان و هواداران تیم‌های حریفش بازیکن منفوری است، بلکه برای هواداران تیم ملی کشورش که تابعیت آن را پذیرفته است هم محبوبیتی ندارد. نشریه […]

هواداران قهرمان یورو ۲۰۱۲ با نادیده گرفتن مهاجم برزیلی‌الاصلی چلسی که سابقه بازی برای ماتادورها را دارد، بیزاری‌شان از او را نشان دادند.

به گزارش مشرق، دیه‌گو کاستا نه فقط برای بازیکنان و هواداران تیم‌های حریفش بازیکن منفوری است، بلکه برای هواداران تیم ملی کشورش که تابعیت آن را پذیرفته است هم محبوبیتی ندارد.

نشریه اسپانیایی مارکا به‌تازگی اقدام به نظرسنجی از هواداران تیم ملی اسپانیا کرده و از آنها خواسته است به ویسنته دل‌بوسکه، سرمربی قهرمان یورو ۲۰۱۲ برای انتخاب بازیکنانش فهرست ۲۳ نفره تیمش برای شرکت در یورو ۲۰۱۶ کمک کنند.

از ۷۳ هزار کاربری که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند، خواسته شد که نام سه بازیکن، هشت مدافع و ۱۲ بازیکن برای خطوط میانی و حمله تیمی را که دل‌بوسکه می‌تواند با خودش به فرانسه ببرد، نام ببرند  که اکثر آنها به اتفاق معتقد بودند دیه‌گو کاستا، به‌خاطر تندخویی‌ و سابقه بد انضباطی‌اش که احتمال به دردسر افتادن اسپانیا در فرانسه را افزایش می‌دهد و نیز عملکرد ضعیفش در این فصل به‌همراه چلسی شایسته بازی در یورو  ۲۰۱۶ نیست.

همچنین ۳۳ درصد کاربران شرکت‌کننده در نظرسنجی مارکا، داوید دخه‌آ دروازه‌بان منچستریونایتد را شایسته‌ترین گزینه برای دفاع از سنگر روخی‌بلانکو دانسته‌اند و ایکر کاسیاس و سرخیو ریکو را ذخیره‌های او دانسته‌اند. آنها برای خط دفاعی هم سرخیو راموس، جوردی آلبا، خاوی مارتینس، دنی کاواخال، جرارد پیکه، خوانفران تورس، سزار آسپیلیکوئتا و مارک بارترا را انتخاب کرده‌اند. آلوارو موراتا، آریتس آدوریس و نولیتو بری خط حمله و آندرس اینیستا، سرخیو بوسکتس، کوکه، داوید سیلوا، تیاگو آلکانتارا، سائول نیکوئیس، ایسکو، فابرگاس و خوان ماتا هم دیگر بازیکنانی بوده‌اند که کاربران سایت مارکا شایسته حضور در یورو ۲۰۱۶ دانسته‌اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: