تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۰ کد مطلب 108550

مایکروسافت ویندوز ۱۰ موبایل را با امکانات نو بروز کرد

مایکروسافت بیلد جدیدی از ویندوز ۱۰ موبایل را در اختیار کاربران عضو حلقه سریع از برنامه ویندوز اینسایدر قرار داد. این بیلد قابلیت‌های جدیدی با خود دارد که بخشی از آپدیت Anniversary هستند.  به گزارش مشرق، آپدیت مذکور تابستان پیش رو در اختیار همه کاربران قرار می‌گیرد، بنابراین اکنون فرصت مناسبی برای تجربه تازه‎های ویندوز […]

مایکروسافت بیلد جدیدی از ویندوز ۱۰ موبایل را در اختیار کاربران عضو حلقه سریع از برنامه ویندوز اینسایدر قرار داد. این بیلد قابلیت‌های جدیدی با خود دارد که بخشی از آپدیت Anniversary هستند.

 به گزارش مشرق، آپدیت مذکور تابستان پیش رو در اختیار همه کاربران قرار می‌گیرد، بنابراین اکنون فرصت مناسبی برای تجربه تازه‎های ویندوز ۱۰ پیش از عرضه عمومی است.
 
بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل،‌‌ همان نگارش ۱۴۳۴۲ نسخه PC ویندوز ۱۰ را یدک می‌کشد که هفته گذشته منتشر شد. یکی از قابلیت‌های جدید در این بیلد، پشتیبانی از پیمایش صفحات با کشیدن انگشت بر روی صفحه (swipe gesture) برای بازگشت به صفحه قبل و همچنین رفتن به صفحه پیش‌تر مشاهده شده بعدی در مرورگر Edge است.

یکی دیگر از قابلیت‌های جدید، امکان اجرای اپلیکیشن‌ها در موقع بازدید از صفحات وب است. این قابلیت هم اکنون در مرحله توسعه به سر می‌برد اما جزئیات بیشتر در آینده نزدیک از سوی مایکروسافت ارائه خواهد شد.

از آنجایی که این بیلدبرای کاربران عضو برنامه ویندوز اینسایدر تدارک یافته و هدف مایکروسافت از این برنامه دریافت بازخوردهای کاربران است، در بخش بازخورد‌ها، بهبودهایی با خود دارد. از این پس در هنگام ایجاد فیدبک‌های جدید، اپلیکیشن Feedback Hub به طور خودکار بر اساس متن نوشته شده از سوی کاربر، دسته بندی بازخورد را تشخیص داده و انتخاب می‌کند.

این بیلد در حقیقت قرار بود هفته قبل منتشر شود اما به دلیل پیدا شدن برخی مشکلات در واپسین لحظات، مایکروسافت انتشار آن را به تعویق انداخت. در همین حال انتظار می‌رود همین هفته و یا نهایتاً تا اوایل هفته آینده، بیلد جدیدی از ویندوز ۱۰، برای PC و موبایل منتشر شود.

منبع: شهر سخت‌افزار

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: