تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۲۰:۳۳ کد مطلب 108611

باقری: اعتراض من به حکم رحمتی کذب محض است

مربی پرسپولیس اظهاراتش علیه حکم انضباطی سیدمهدی رحمتی را تکذیب کرد. به گزارش مشرق، کریم باقری مربی پرسپولیس در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: خبری که در خبرگزاری ها منتشر شده راجع به اعتراض بنده به حکم دروازبان استقلال … کذب محض است. بنده همچنین حرفی را در هیچ جا نزده ام بنده حتما این خبر […]

مربی پرسپولیس اظهاراتش علیه حکم انضباطی سیدمهدی رحمتی را تکذیب کرد.

به گزارش مشرق، کریم باقری مربی پرسپولیس در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: خبری که در خبرگزاری ها منتشر شده راجع به اعتراض بنده به حکم دروازبان استقلال … کذب محض است.

بنده همچنین حرفی را در هیچ جا نزده ام بنده حتما این خبر دروغ پیگیری قانوی خواهم کرد.

من هر حرفی یا نظری داشته باشم یا از هم این پیجم اعلام میکنم یا از خبرگزاری های معتبر.

متاسفانه برای جذب ناجوانمردانه خواننده دست به همچین کارهای کثیفی میزنند و از زبان بنده خبر کذب دروغ می نویسند و اما دوستی که میخواهی اعتراض کنی اعتراض کردنت فحش فصیحته آیا به درست و غلط بودن خبر ایمان داری ایا هنوز این فرهنگو ما پیدا نکردیم حداقل سوال کنیم تا صحت سقم مطلب بدونیم.

برخی رسانه ها به نقل از کریم باقری نوشتند: «برای پرسپولیس ۲۴ ساعته حکم می دهند اما برای استقلال فرمایشی و فرسایشی.به حال این فوتبال باید گریست.»

همچنین گفتنی است: سید مهدی رحمتی، دروازه بان تیم استقلال به دلیل تحریک تماشاگران، فحاشی و اهانت به سرمربی تیم حریف و سعی برای ایجاد درگیری طبق بند های ۸  و ۹ و تبصره ذیل ماده ۶۵ و ماده ۵۵ آیین نامه انضباطی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود در مسابقات لیگ برتر محروم شد. این رای قطعی است. همچنین رحمتی به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی نیز محکوم شد که این رای قابل تجدید نظر است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: