تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۵ کد مطلب 108656

تمجید سرمربی العین از خط دفاعی ذوب آهن

سرمربی تیم فوتبال العین با بیان اینکه ذوب آهن خط دفاعی قدرتمندی دارد، گفت: اگر به شیوه همیشگی خودمان بازی کنیم به صعود به مرحله بعد امیدوار خواهیم بود. به گزارش مشرق، «زلاتکو دالیچ» در نشست خبری پیش از بازی ذوب آهن با العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا گفت: العین فردا با تیمی بازی […]

سرمربی تیم فوتبال العین با بیان اینکه ذوب آهن خط دفاعی قدرتمندی دارد، گفت: اگر به شیوه همیشگی خودمان بازی کنیم به صعود به مرحله بعد امیدوار خواهیم بود.

به گزارش مشرق، «زلاتکو دالیچ» در نشست خبری پیش از بازی ذوب آهن با العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا گفت: العین فردا با تیمی بازی می‌کند که خط دفاعی قدرتمندی دارد. آنها با بازیکنان جوان خود در مرحله گروهی فقط دو گل خورده‌اند و پیروزی برابر این تیم به جنگندگی و تمرکز در طول بازی نیاز دارد.

وی تاکید کرد: همه چیز برای پیروزی ما و برداشتن یک گام بزرگ برای مرحله بعد فراهم است. اگر ما به شیوه همیشگی خودمان بازی کنیم مطمئنا به صعود امیدوار خواهیم ماند.

تیم‌های فوتبال ذوب آهن ایران و العین امارات فردا چهارشنبه در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا در امارات به مصاف هم خواهند رفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: