تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۹ کد مطلب 108661

حضور تنها ۱۰۵ منتخب مجلس دهم در نشست فراکسیون امید

محمدرضا عارف با ۱۰۵ رأی اعضای فراکسیون امید، رئیس این فراکسیون در مجلس دهم شد. به گزاش مشرق، ابوالفضل سروش عضو فراکسیون امید در مجلس دهم با اشاره به دومین نشست فراکسیون امید و تعیین اعضای هیئت‌رئیسه این فراکسیون که عصر امروز (سه‌شنبه) با حضور جمعی از اعضا برگزار شد، گفت: در این جلسه حدود […]

محمدرضا عارف با ۱۰۵ رأی اعضای فراکسیون امید، رئیس این فراکسیون در مجلس دهم شد.

به گزاش مشرق، ابوالفضل سروش عضو فراکسیون امید در مجلس دهم با اشاره به دومین نشست فراکسیون امید و تعیین اعضای هیئت‌رئیسه این فراکسیون که عصر امروز (سه‌شنبه) با حضور جمعی از اعضا برگزار شد، گفت: در این جلسه حدود ۱۰۵ یا ۱۰۶ تن از اعضای فراکسیون حضور داشتند که محمدعارف با صددرصد آراء به عنوان رئیس فراکسیون امید در مجلس دهم انتخاب شد.

وی افزود: در این جلسه نواب و دیگر اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون امید در مجلس دهم انتخاب نشدند که این اعضا با رأی اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون مشخص خواهند شد.

عضو فراکسیون امید تصریح کرد: در این جلسه غلامرضا تاجگردون، محمدرضا تابش، احمد مازنی، الیاس حضرتی، محمود صادقی، علی نوبخت، محمدعلی وکیلی و مصطفی کواکبیان به عنوان اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون امید انتخاب شدند.

عضو فراکسیون امید در مجلس دهم اظهار داشت: هیچ کدام از اعضای فراکسیون غیر از آقای عارف برای ریاست فراکسیون امید کاندیدا نشده بودند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: