تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۸:۲۸ کد مطلب 108662

فقط ۱۰۵ نماینده به جلسه فراکسیون امید رفتند/ عارف رئیس شد

یک عضو فراکسیون امید گفت: در جلسه امروز حدود ۱۰۵ یا ۱۰۶ تن از اعضای فراکسیون حضور داشتند که محمدعارف با صددرصد آراء به عنوان رئیس فراکسیون امید در مجلس دهم انتخاب شد.

به گزارش میدان۷۲، ابوالفضل سروش عضو فراکسیون امید در مجلس دهم با اشاره به دومین نشست فراکسیون امید و تعیین اعضای هیئت‌رئیسه این فراکسیون که عصر امروز (سه‌شنبه) با حضور جمعی از اعضا برگزار شد، گفت: در این جلسه حدود ۱۰۵ یا ۱۰۶ تن از اعضای فراکسیون حضور داشتند که محمدعارف با صددرصد آراء به عنوان رئیس فراکسیون امید در مجلس دهم انتخاب شد.

 

وی افزود: در این جلسه نواب و دیگر اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون امید در مجلس دهم انتخاب نشدند که این اعضا با رأی اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون مشخص خواهند شد.

 

عضو فراکسیون امید تصریح کرد: در این جلسه غلامرضا تاجگردون، محمدرضا تابش، احمد مازنی، الیاس حضرتی، محمود صادقی، علی نوبخت، محمدعلی وکیلی و مصطفی کواکبیان به عنوان اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون امید انتخاب شدند.

 

عضو فراکسیون امید در مجلس دهم اظهار داشت: هیچ کدام از اعضای فراکسیون غیر از آقای عارف برای ریاست فراکسیون امید کاندیدا نشده بودند.

 

پیشتر یکی از نمایندگان عضو این کمیسیون در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو مدعی شده بود ۱۳۰ نفر از نمایندگان مجلس دهم در این کمیسیون شرکت خواهند کرد.

منبع : دانشجو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: