تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۰ کد مطلب 108672

دیدار عراقچی و اشمیت در وین

معاون نماینده عالی اتحادیه اروپا در دیدار با رئیس ستاد پیگیری برجام با ارائه گزارشی از تلاش‌های این اتحادیه برای تسهیل و گسترش ارتباطات اقتصادی با ایران به ویژه در حوزه بانکی، بر عزم کشورهای اروپایی بر گسترش تعاملات اقتصادی و رفع موانع موجود تاکید کرد. به گزارش مشرق، سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی […]

معاون نماینده عالی اتحادیه اروپا در دیدار با رئیس ستاد پیگیری برجام با ارائه گزارشی از تلاش‌های این اتحادیه برای تسهیل و گسترش ارتباطات اقتصادی با ایران به ویژه در حوزه بانکی، بر عزم کشورهای اروپایی بر گسترش تعاملات اقتصادی و رفع موانع موجود تاکید کرد.

به گزارش مشرق، سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه و رئیس ستاد پیگیری برجام امروز در حاشیه نشست گفت‌وگوهای سوریه در وین با هلگا اشمیت معاون نماینده عالی اتحادیه اروپا و هماهنگ‌کننده گروه ١+۵ دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار تصمیمات دور اخیر کمیسیون مشترک ایران و ١+۵ مرور و نحوه تسریع در اجرای تفاهمات به عمل آمده بررسی شد.

اشمیت در این ملاقات همچنین با ارائه گزارشی از تلاش‌های اتحادیه اروپا برای تسهیل و گسترش ارتباطات اقتصادی با ایران به ویژه در حوزه بانکی، بر عزم کشورهای اروپایی بر گسترش تعاملات اقتصادی و رفع موانع موجود تاکید کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: