تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۵ کد مطلب 108685

کمین کردها علیه گشتی ارتش ترکیه+عکس

در اثر انفجار بمب کنار جاده ای در مسیر تردد یک گشتی ارتش ترکیه در شهر دیاربکر واقع در شرق این کشور ۶ نظامی ترک کشته و خودروی زرهی حامل آنها نیز بطور کامل منهدم شده است. گروه بین الملل مشرق- در اثر انفجار بمب کنار جاده ای در مسیر تردد یک گشتی ارتش ترکیه در […]

در اثر انفجار بمب کنار جاده ای در مسیر تردد یک گشتی ارتش ترکیه در شهر دیاربکر واقع در شرق این کشور ۶ نظامی ترک کشته و خودروی زرهی حامل آنها نیز بطور کامل منهدم شده است.

گروه بین الملل مشرق- در اثر انفجار بمب کنار جاده ای در مسیر تردد یک گشتی ارتش ترکیه در حاشیه شهر دیاربکر واقع در شرق این کشور ۶ نظامی ترک کشته و خودروی زرهی حامل آنها نیز بطور کامل منهدم شده است.

کمین کردها علیه گشتی ارتش ترکیه+عکس

بنابر این گزارش، با کشته شدن ای ۶ نظامی، تعداد تلفات ارتش ترکیه طی دو هفته اخیر به بیش از ۳۵ تن رسیده است. دو روز پیش نیز یک بالگرد کبری ارتش ترکیه بر فراز مناطق کردنشین این کشور با آتش موشک دوش پرتاب استرلا منهدم شده بود که طی آن دو افسر خلبان آن نیز کشته شده بودند. دولت ترکیه و شبه نظامیان کرد از شش ماه پیش با متوقف ساختن گفتگوهای سیاسی دور جدیدی از درگیری ها را در مناطق کردنشین شرقی و جنوبی این کشور آغاز کرده اند که به کشته شدن هزاران تن منجر شده است.

کمین کردها علیه گشتی ارتش ترکیه+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: