تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۰۴:۱۳ کد مطلب 108728

بازگشایی یک هفته‌ای گذرگاه رفح پیش از ماه مبارک رمضان

یک منبع بلند پایه فلسطینی اعلام کرد مصر قصد دارد پیش از ماه مبارک رمضان، گذرگاه زمینی رفح را به مدت یک هفته کامل باز نماید.  به گزارش مشرق، تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فلسطینی الرساله نوشت: یک مقام بلند پایه فلسطینی که نخواست نامش فاش شود روز سه شنبه اعلام کرد مصر […]

یک منبع بلند پایه فلسطینی اعلام کرد مصر قصد دارد پیش از ماه مبارک رمضان، گذرگاه زمینی رفح را به مدت یک هفته کامل باز نماید.

بازگشایی یک هفته‌ای گذرگاه رفح پیش از ماه مبارک رمضان به گزارش مشرق، تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فلسطینی الرساله نوشت: یک مقام بلند پایه فلسطینی که نخواست نامش فاش شود روز سه شنبه اعلام کرد مصر به مقامات فلسطینی در تشکیلات خودگردان اعلام کرده است قصد دارد طی روزهای نزدیک پیش روی به محض به وجود آمدن استقرار و ثبات امنیتی در شمال شبه جزیره سینا گذرگاه زمینی رفح را باز کند.

مصر، پایان هفته گذشته گذرگاه رفح را برای دومین مرتبه طی سال ۲۰۱۶ میلادی به مدت دو روز باز کرد. این در حالی بود که پیش از این بازگشایی این گذرگاه به مدت ۸۵ روز بسته بود.

بسیاری از بیماران، دانشجویان، معلولان و گروه های خارجی منتظر بازگشایی مستمر این گذرگاه هستند تا بتوانند از نوار غزه به خارج سفر کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: