تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۷ کد مطلب 108766

مهر«کنترل شد» روی صورت داگلاس

داگلاس برزیلی با سابقه زدن ۲۲ گل در فصل گدشته جی لیگ ژاپن امروز مهمترین هدف مدافعان ذوب آهن برای کنترل حملات العین امارات است. گروه ورزشی مشرق – العین تیمی که به‌خاطر نتیجه ضعیف‌تر در بازی‌های مستقیم با الجیش تیم دوم گروهD شد امروز از ساعت ۲۰:۱۰ در خانه میزبان ذوب‌آهن ایران است. زلاتکو […]

داگلاس برزیلی با سابقه زدن ۲۲ گل در فصل گدشته جی لیگ ژاپن امروز مهمترین هدف مدافعان ذوب آهن برای کنترل حملات العین امارات است.

مهر«کنترل شد» روی صورت داگلاسگروه ورزشی مشرق – العین تیمی که به‌خاطر نتیجه ضعیف‌تر در بازی‌های مستقیم با الجیش تیم دوم گروهD شد امروز از ساعت ۲۰:۱۰ در خانه میزبان ذوب‌آهن ایران است.

زلاتکو دالیچ سرمربی ۴۹ساله العین تلاش خواهد کرد تا بعد از دوم شدن در لیگ امارات از اولین گذرگاه مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا هم به سلامت عبور کند.

امروز سرمربی کروات العین امیدوار است تا ستاره تازه‌وارد تیمش- داگلاس- بهترین کیفیت خود را نشان دهد.

در واقع العین با مهار مهاجم برزیلی‌اش فلج خواهد شد و برعکس با آزاد ماندن او شانس‌اش برای رسیدن به گل دوچندان می‌شود.

هر ۹۶دقیقه یک گل زده

بهترین گلزن العین از هفته پانزدهم لیگ امارات به این تیم اضافه شد. نتیجه حضور داگلاس ماتوس ۲۸ساله با ضربات پای چپ وحشتناکش فوق‌العاده بود.

مهاجم فصل قبل سانفرس‌هیروشیمای ژاپن موفق شد در ۱۰بازی برای العین به زمین بیاید و ۹گل بزند. داگلاس به طور متوسط در لیگ امارات هر ۹۶دقیقه یک گل زد و این برای رسیدن العین به رتبه دوم جدول کافی به نظر می‌رسید.

مهاجم نوک العین در سیستم ۱-۲-۳-۴ دالیچ در لیگ قهرمانان آسیا هم ۵۳۶دقیقه حضور پیدا کرد و سه گل به الجیش و الاهلی عربستان(۲) زد.

دومین گلزن لیگ‌برتر سامورایی‌ها

نقطه قوت داگلاس در نوک پیکان خط حمله العین تغییر جهت‌های ناگهانی او است. این بازیکن چپ‌پا فصل قبل در جی‌لیگ ژاپن موفق شد ۲۲گل به ثمر برساند تا دومین گلزن برجسته لیگ‌برتر سامورایی‌ها لقب بگیرد.

شماره۹ العین اگر- امروز- توسط مدافعان ذوب‌آهن کنترل نشود، برای تیم یکدست یحیی گل‌محمدی دردسرساز خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: