تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۱ کد مطلب 108807

۲ متجاوز به عنف در یاسوج اعدام‌شدند

صبح امروز دو متجاوز به عنف در یاسوج اعدام شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، صبح امروز دو متجاوز به عنف در استان کهگیلویه و بویراحمد اعدام شدند. دادستان کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص اظهار کرد: این دو متجاوز به عنف حدود ۱٫۵ سال پیش در یکی از مناطق شهرستان بویراحمد […]

صبح امروز دو متجاوز به عنف در یاسوج اعدام شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، صبح امروز دو متجاوز به عنف در استان کهگیلویه و بویراحمد اعدام شدند.

دادستان کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص اظهار کرد: این دو متجاوز به عنف حدود ۱٫۵ سال پیش در یکی از مناطق شهرستان بویراحمد مرتکب جرم و تجاوز به عنف شده بودند که پس از طی مراحل قانونی حکم اعدام آنها صبح امروز اجرا شد.

مهرداد کرمی بدون اشاره به نام این افراد آنها را ۲۶ و ۳۴ ساله اعلام کرد و گفت: یکی از این افراد دارای سوابق کیفری بود.

وی اعدام این دو فرد متجاوز به عنف را درس عبرتی برای سایر افراد جامعه و با هدف آگاهی بخشی جوانان و پیشگیری از تکرار اعمال مجرمانه توصیف کرد و یادآور شد: هیچ حاشیه امنی برای متجاوزن به جان و مال و ناموس مردم وجود ندارد و دستگاه قضایی در این زمینه با قطعیت برخورد خواهد کرد.

وی با هشدار به مجرمان، اشرار و متعرضان به حقوق مردم و امنیت عمومی، اظهار کرد: دستگاه قضایی با شدت و اقتدار کامل با هرگونه تجاوز به حقوق و حریم خصوصی مردم برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

کرمی البته برخورد قضایی و اعدام را آخرین مرحله دانست و گفت: خانواده‌ها نیز باید مراقب رفتار جوانان و نوجوانان خود باشند تا شاهد بروز چنین مشکلات و آسیب‌هایی در سطح جامعه نباشیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: