تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۰ کد مطلب 108815

دربی ایرانی‌ها در هفته پایانی لیگ برتر روسیه

در هفته پایانی لیگ برتر روسیه تیم‌هایی که بازیکنان ایرانی در اختیار دارند به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش مشرق، هفته سی‌ام و پایانی لیگ برتر روسیه روز شنبه برگزار خواهد شد که با پایان دیدارهای این هفته قهرمان رقابت‌های فصل جاری از بین زسکا مسکو و روستوف مشخص می‌شود. در هفته پایانی این […]

در هفته پایانی لیگ برتر روسیه تیم‌هایی که بازیکنان ایرانی در اختیار دارند به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش مشرق، هفته سی‌ام و پایانی لیگ برتر روسیه روز شنبه برگزار خواهد شد که با پایان دیدارهای این هفته قهرمان رقابت‌های فصل جاری از بین زسکا مسکو و روستوف مشخص می‌شود.

در هفته پایانی این رقابت‌ها زسکا مسکوی ۶۲ امتیازی با تفاضل گل ۲۵ میهمان روبین‌کازان است و روستوف نیز با ۶۰ امتیاز و تفاضل گل ۱۹ در خانه ترک گروزنی به مصاف این تیم می‌رود. نکته جالب توجه این دیدار حضور بازیکنان ایرانی در تیم‌های ترک گروزنی و روستوف است که ترک میلاد محمدی را در اختیار دارد و سردار آزمون نیز به همراه سعید عزت‌اللهی عضو تیم روستوف هستند تا در هفته پایانی لیگ برتر روسیه شاهد دربی ایرانی‌ها باشیم.

سرنوشت قهرمانی این فصل لیگ برتر روسیه هم به این شکل است که اگر زسکا مسکو مقابل روبین‌کازان شکست بخورد و روستوف بتواند به پیروزی برسد، شاگردان قربان بردیف قهرمان این فصل لیگ برتر روسیه خواهند شد، تیمی که فصل گذشته با حضور در پلی‌آف ماندنش در لیگ برتر روسیه را قطعی کرد. البته سردار آزمون که در چند هفته اخیر ستاره بی‌چون و چرای تیمش بوده به‌همراه هم‌تیمی‌های خود در یک صورت هم قهرمان خواهند شد، آنهم در شرایطی که زسکا به تساوی برسد و روستوف بتواند تفاضل گلش را کاهش دهد که این راه کمی برای روستوفی‌ها سخت خواهد بود.

با این شرایط شانس زسکا مسکو برای قهرمانی بسیار بالاست، اما روستوف توانسته سهمیه مرحله مقدماتی لیگ اروپا را کسب کند و این مسئله می‌تواند برای سردار آزمون و سعید عزت‌اللهی که این فصل عضو تیم روستوف بودند، موفقیتی بزرگ باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: