تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۱ کد مطلب 108839

واکنش صریح آیت الله حائری شیرازی درباره مراوده فائزه هاشمی با بهائیان/ یهود برای استحاله ی تشیّع، بهائیت را تأسیس کرد

در پیام ایشان آمده است: اینکه علماء بزرگ نسبت به مراوده فرزند یک شخصیّت با افراد شناخته شده‎ی جریان کذایی (بهائیّت) موضع گیری می‎کنند؛ دلیلش استشمام عادی سازی روابط با ایشان است و عادی سازی، در جهتِ عکسِ مسئله ی نجاست کفار است. به گزارش سرویس سیاسی پایگاه ۵۹۸، آیت الله حائری شیرازی در پیامی نسبت به […]

در پیام ایشان آمده است: اینکه علماء بزرگ نسبت به مراوده فرزند یک شخصیّت با افراد شناخته شده‎ی جریان کذایی (بهائیّت) موضع گیری می‎کنند؛ دلیلش استشمام عادی سازی روابط با ایشان است و عادی سازی، در جهتِ عکسِ مسئله ی نجاست کفار است.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه ۵۹۸، آیت الله حائری شیرازی در پیامی نسبت به دیدار و مراوده [فائزه هاشمی] فرزند یکی از شخصیت ها با سران بهائیان واکنش نشان داد و این موضوع را در راستای تلاش دشمن برای استحاله تشیع و نفوذ کفار به اسلام دانست.

متن کامل این پیام که برای پایگاه ۵۹۸ ارسال شده است در ادامه می آید:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

یهود برای استحاله ی اسلام اهل سنت، وهابیّت تکفیری را جعل نمود و برای استحاله ی تشیّع، بهائیت را تأسیس کرد. وهابیّت، افراط در سنت گرایی است و بهائیت، افراط در تجدّد خواهی و سنت شکنی است.

حکم نجاست کافر برای برای پیشگیری از نفوذ کافر در اسلام و مسلمانان است. می بینیم مسیحیّت در یهود حل شد. چون حکم به اجتناب از آن ها را نداشت. اما اسلام به وسیله ی حکم نجاستِ کافر، مصونیّت یافت.

اینکه علماء بزرگ نسبت به مراوده فرزند یک شخصیّت با افراد شناخته شده‎ی جریان کذایی (بهائیّت) موضع گیری می‎کنند؛ دلیلش استشمام عادی سازی روابط با ایشان است و عادی سازی، در جهتِ عکسِ مسئله ی نجاست کفار است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: