تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۸ کد مطلب 108855

رد جداسازی‌دانش‌آموزان‌اتباع‌درمدارس‌پایتخت

سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: دانش‌آموزان اتباع در مدارس تهران در کنار دیگر دانش‌آموزان مشغول تحصیل هستند و به هیچ عنوان جداسازی دانش‌آموزان اتباع انجام نشده و نخواهد شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، مسعود ثقفی سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در واکنش به این […]

سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: دانش‌آموزان اتباع در مدارس تهران در کنار دیگر دانش‌آموزان مشغول تحصیل هستند و به هیچ عنوان جداسازی دانش‌آموزان اتباع انجام نشده و نخواهد شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، مسعود ثقفی سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در واکنش به این جمله که «شنیده شده است کلاس درس دانش‌آموزان اتباع در برخی مدارس، از سایر  با دانش‌آموزان، جداسازی شده است»، اظهار داشت: خیر، به شدت این موضوع را تکذیب می‌کنم.

وی افزود: آموزش و پرورش تهران هیچ برنامه‌ای برای چنین کاری ندارد و اساساً این موضوع به هیچ عنوان انجام نمی‌شود.

ثقفی تصریح کرد: دانش‌آموزان اتباع در مدارس تهران در کنار دیگر دانش‌آموزان مشغول تحصیل هستند و به هیچ عنوان چنین جداسازی انجام نشده و نخواهد شد.

سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه در موضوعات آموزشی به هیچ عنوان مباحثی چون جداسازی و تفکیک محصلان مطرح نیست، تصریح کرد: تمام تلاش آموزش و پرورش تهران ایجاد فضایی امن و با آرامش در مدارس برای تحصیل تمام کودکان، نوجوانان و جوانان است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: