تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۷ کد مطلب 108856

روز محاکمه قاتل ستایش هنوز‌مشخص نیست

افتخاری گفت: زمان دادگاه پرونده قاتل ستایش قریشی هنوز مشخص نشده است؛ اما رسیدگی به این پرونده توسط هیات قضایی و جمعی از قضات صورت می‌گیرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از میزان، «محسن افتخاری»، سرپرست دادگاه کیفری یک تهران، در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده قاتل ستایش قریشی گفت: رسیدگی به این پرونده […]

افتخاری گفت: زمان دادگاه پرونده قاتل ستایش قریشی هنوز مشخص نشده است؛ اما رسیدگی به این پرونده توسط هیات قضایی و جمعی از قضات صورت می‌گیرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از میزان، «محسن افتخاری»، سرپرست دادگاه کیفری یک تهران، در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده قاتل ستایش قریشی گفت: رسیدگی به این پرونده در شعبه هفت دادگاه کیفری استان تهران صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: هیات قضایی و جمعی از قضات به این پرونده رسیدگی خواهند کرد و روز دادگاه هنوز مشخص نشده است.

به گزارش خبرگزاری میزان، ۲۳ فروردین ماه بود که گزارشی مبنی بر وقوع قتل یک دختر بچه شش ساله افغان در روستای خیرآباد ورامین تحویل مراجع قضایی شد، گزارش حاکی از آن بود که ستایش قریشی که به گفته پدر او روز یکشنبه ۲۲ فروردین برای خرید بستنی از منزل خارج شده، دیگر به خانه بازنگشته است.

در تحقیقات اولیه مشخص شد که پسر ۱۷ ساله همسایه که دچار وسوسه شیطانی شده بود او را ربوده و پس از تجاوز او را به قتل رسانده بود. 

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: