تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۴ کد مطلب 108930

متهم اصلی پرونده بورسیه‌ها رایزن علمی ایران در روسیه شد

احمد غلامی متهم اصلی پرونده شکایت دانشجویان بورسیه‌ به عنوان رایزن علمی ایران در روسیه منصوب شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری دانشجو، احمد غلامی، مدیرکل سابق بورس وزارت علوم در تاریخ یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه با حضور صدیقی، معاون دانشجویی وزارت علوم به عنوان رایزن علمی ایران در روسیه معرفی شد. غلامی که به […]

احمد غلامی متهم اصلی پرونده شکایت دانشجویان بورسیه‌ به عنوان رایزن علمی ایران در روسیه منصوب شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری دانشجو، احمد غلامی، مدیرکل سابق بورس وزارت علوم در تاریخ یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه با حضور صدیقی، معاون دانشجویی وزارت علوم به عنوان رایزن علمی ایران در روسیه معرفی شد.

غلامی که به همراه خانواده خود در روسیه روزگار می‌گذراند یکی از عوامل دخیل در پرونده جنجالی بورسیه هاست. وی  از متهمین اصلی پرونده شکایت دانشجویان بورسیه در قوه قضائیه است. که با این انتصاب، سرانجام پرونده شکایت دانشجویان بورسیه از ایشان در هاله‌ای از ابهام خواهد ماند.

پیش از این خبرگزاری دانشجو در گزارش«متهم اصلی بورسیه به روسیه می‌رود!/ بلاتکلیفی شکایت دانشجویان بورسیه پس از ۹ ماه» نسبت به معرفی ایشان به عنوان رایزن علمی ایران در روسیه واکنش نشان داده و اهداف احتمالی این انتصاب را مشخص کرده بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: