تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۸ کد مطلب 108934

مسلمان به دیدار بهایی‌ها نمی‌رود/ دیدار فائزه مورد نفرت جامعه اسلامی است

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه بهائیت از انگلستان آغاز شده و در خدمت بیگانگان است، دیدار فائزه هاشمی با تعدادی از افراد این فرقه را عملی زشت و مورد نفرت جامعه اسلامی دانست. به گزارش مشرق، آیت الله نعیم‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس درباره دیدار برخی چهره‌های سیاسی […]

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه بهائیت از انگلستان آغاز شده و در خدمت بیگانگان است، دیدار فائزه هاشمی با تعدادی از افراد این فرقه را عملی زشت و مورد نفرت جامعه اسلامی دانست.

به گزارش مشرق، آیت الله نعیم‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس درباره دیدار برخی چهره‌های سیاسی با سرکردگان فرقه بهائیت، اظهار کرد: نشست و برخاست با غیرمسلمانان اگر برای اثرگذاری باشد مانعی ندارد. انسان می‌تواند با بوداییها با رعایت مرزهای اسلامی نشست و برخاست کند. اما بهائیان ــ غیر از عقاید فاسدشان ــ یک جریان تند ضداسلامی و در تضاد با اسلام و در واقع یک جریان جاسوسی هستند.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سخنان امام راحل درباره فرقه ضاله بهائیت خاطرنشان کرد: حضرت امام(ره) می‌فرمودند ما تا نگاه تندی به حزب توده می‌کنیم داد شوروی بلند می‌شود و تا نگاه تندی به بهائیت می‌شود آمریکاییها صدایشان در می‌آید، چراکه حزب توده مجموعه جاسوسی شوروی بود و بهائیت هم مجموعه جاسوسی آمریکا است.

وی با بیان اینکه بهائیان می‌توانند از این رفت و آمدها استفاده سوء بکنند، متذکر شد: ممکن است فرد خبری بر زبانش جاری شود و اعضای این فرقه آن خبر را به جاهای دیگری منتقل بکنند. اینها یک جریان معمولی نیستند. بهائیت دین نیست بلکه یک حرکت سیاسی است که از انگلستان آغاز شد و در خدمت بیگانگان هستند.

آیت الله نعیم‌آبادی درباره دیدار فائزه هاشمی با تعدادی از سرکردگان فرقه بهائیت تصریح کرد: هرکس این کار را انجام داده کار خلافی کرده است. این کار، عملی زشت و مورد نفرت جامعه اسلامی است، کار غلطی است و انسان منطقی و مسلمان دست به این کار نمی‌زند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: