تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۶ کد مطلب 108948

توافق نهایی مهدی تاج با کی‌روش

سرمربی تیم ملی از توافق نهایی برای ماندن خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری امروز خود که پس از جلسه با مهدی تاج برگزار شد جمله هایی را به زبان آورد که خبر از حصول توافق نهایی بین طرفین بود. سرمربی پرتغالی تیم ملی […]

سرمربی تیم ملی از توافق نهایی برای ماندن خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری امروز خود که پس از جلسه با مهدی تاج برگزار شد جمله هایی را به زبان آورد که خبر از حصول توافق نهایی بین طرفین بود.

سرمربی پرتغالی تیم ملی با بیان این جمله که مهدی تاج مخالف رفتن او می باشد و با توجه به اعتمادی که به او دارد به عملی شدن وعده هایش امیدوار است اعلام کرد که جام جهانی و بازی های مقدماتی از امروز برای ما آغاز شده و همه باید به تیم ملی در کسب نتایج خوب و صعود به جام جهانی روسیه کمک کنند.

وی با اشاره به تدارک ویژه حریفان تیم ملی فوتبال کشورمان در راه رسیدن به جام جهانی خواستار این شد که بیش از پیش به تیم ملی توجه شود چرا که رقابت با رقیبانی چون کره جنوبی و چین و تیم های عربی برای رسیدن به جام جهانی خیلی سخت می باشد.

با صحبت هایی که کی روش در این نشست خبری بر زبان آورد به نظر می رسد داستان اختلافات او با فدارسیون فوتبال به پایان رسیده و گویا مهدی تاج به خوبی توانسته وی را برای ماندن و کار کردن راضی کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: