تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۴ کد مطلب 108971

یک کشته و ۲مجروح در تصادف اتوبوس ولوو

جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا گفت: برخورد اتوبوس ولوو با تریلی ایویکو ۱ کشته و ۲ مجروح بر جای گذاشت. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مهر، سرهنگ داوود قاسمیان افزود: حوالی ساعت ۵:۳۰ چهارشنبه در کیلومتر ۲۹ محور قم – تهران یک دستگاه اتوبوس ولوو به دلیل عدم توجه به جلو با […]

جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا گفت: برخورد اتوبوس ولوو با تریلی ایویکو ۱ کشته و ۲ مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مهر، سرهنگ داوود قاسمیان افزود: حوالی ساعت ۵:۳۰ چهارشنبه در کیلومتر ۲۹ محور قم – تهران یک دستگاه اتوبوس ولوو به دلیل عدم توجه به جلو با تریلی ایویکو برخورد کرد که در پی این حادثه یک تن کشته و ۲ تن مجروح شدند.

وی با اشاره به این که کلیه مجروحان و کشته این حادثه سرنشینان اتوبوس بودند، افزود: اتوبوس مذکور متعلق به تعاونی همسفر یزد و حامل ۲۲ مسافر بوده است.

جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا از برخورد کامیون ایسوزو، ۲ دستگاه وانت زامیاد و پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۸۰ محور قزوین – زنجان خبر داد و گفت: در پی این حادثه که حوالی ساعت ۲۲ سه‌شنبه رخ داد یک تن کشته شدند.

وی گفت: همچنین حوالی ساعت ۲۱:۳۰ سه‌شنبه در کیلومتر ۲۹ محور سرابله – چهارمله استان ایلام بر اثر برخورد پژو ۴۰۵ با وانت نیسان یک تن کشته و ۵ تن مجروح شدند.

به گفته جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا علت این حادثه عدم رعایت حق تقدم از سوی پژو ۴۰۵ بوده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: