تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۴ کد مطلب 108972

گودبرداری غیراصولی باز هم حادثه آفرید

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: گودبرداری غیراصولی این بار در خیابان نبرد شمالی حادثه آفرید و یک کارگر افغانستانی در زیر آوار جان خود را از دست داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، جلال ملکی اظهار داشت: در ساعت ۱۸:۵۴ شب گذشته حادثه ریزش آوار در خیابان نبرد شمالی کوچه خالقی […]

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: گودبرداری غیراصولی این بار در خیابان نبرد شمالی حادثه آفرید و یک کارگر افغانستانی در زیر آوار جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، جلال ملکی اظهار داشت: در ساعت ۱۸:۵۴ شب گذشته حادثه ریزش آوار در خیابان نبرد شمالی کوچه خالقی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در قطعه زمینی به وسعت ۱۲۰ متر گودبرداری به عمق ۴ متر انجام شده بود و کارگران مشغول کار بودند که به یکباره ضلع جنوبی ساختمان مجاور تخریب و دو کارگر ۱۷ و ۱۸ ساله افغانستانی زیر آوار محبوس شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران بیان داشت: آتش‌نشانان بلافاصله وارد عملیات شدند و این دو کارگر را خارج کردند که یکی از آنها به شدت آسیب دیده و به مراکز درمانی منتقل شد و دیگری جان خود را از دست داده بود.

ملکی گفت: عملیات این حادثه در ساعت ۱۹:۴۴ شب گذشته به پایان رسید و توصیه می‌شود کارگران هنگام کار به نکات ایمنی توجه داشته باشند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: