تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۸ کد مطلب 108987

تاج: مشکلات کی‌روش را یک به یک حل می‌کنیم

رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری گفت: جلسات متعددی با کارلوس کی‌روش داشتیم که او در این جلسات معتقد بود آماده‌سازی تیم را از دست دادیم. به گزارش مشرق، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری گفت: جلسات متعددی با کارلوس کی‌روش داشتیم که او در این جلسات معتقد بود آماده‌سازی تیم را از […]

رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری گفت: جلسات متعددی با کارلوس کی‌روش داشتیم که او در این جلسات معتقد بود آماده‌سازی تیم را از دست دادیم.

به گزارش مشرق، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری گفت: جلسات متعددی با کارلوس کی‌روش داشتیم که او در این جلسات معتقد بود آماده‌سازی تیم را از دست دادیم.

وی افزود: مشکل اصلی کی‌روش زمین تمرین تیم ملی بود که ورزشگاه‌های دستگردی، نفت و زمین چمن آکادمی ملی فوتبال را برای این منظور در نظر گرفتیم. مشکل دوم برگزاری اردوها بود که قرار است اردوی مقدونیه هفته آینده برگزار شود و تلاش می‌کنیم تیم ملی یک مسابقه تدارکاتی دیگر نیز برگزار کند.

تاج گفت: برای حل مشکل پاداش‌های معوقه نیز اقدام کردیم و تمام پاداش‌هایی که از آبان سال گذشته معوقه مانده بود پرداخت شد. مهمترین بحث آقای کی‌روش پیرامون مسائل فنی بود.

وی تاکید کرد: از نظر کی‌روش ۴۰ درصد اسپانسرینگ فیفا بر عهده شرکت‌های کره‌ای قرار دارد و این تیم با پول زیاد زمین‌های تمرینی مناسب و بازی‌های تدارکاتی خود را برای حضور در جام جهانی آماده می‌کند. قطر چون میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ است می‌خواهد در جام جهانی روسیه نیز حضور داشته باشد و چین هم به دنبال این است که در ۱۰ سال آینده قدرت اول فوتبال آسیا شود که باید با این کشورها رقابت کنیم.

تاج گفت: ایران، یک کشور قدرتمند و پهناور است که بازیکنان خوب و مستعدی دارد شاید نتوانیم امکانات این کشورها را برای تیم خود فراهم کنیم اما دولت و مردم ایران به دنبال حمایت از تیم ملی هستند. هوادارانی مانند هواداران فوتبال ایران در آسیا کم است و یکی از بهترین مربیان آسیا را نیز در اختیار داریم که با این قابلیت‌ها به جنگ رقبا می‌رویم.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اولویت من در ریاست فدراسیون موضوع تیم ملی است و به این خاطر وقت برای برگزاری جلسات با کی‌روش گذاشتم. کی‌روش استعفا داده بود و بر این مسئله اصرار داشت اما من با آن مخالفت کردم. جام جهانی ۲۰۱۸ برای اسپانیا و انگلیس یک ماه پیش از مسابقات شروع می‌شود اما برای ما از همین امروز شروع شده است.

وی گفت: از رسانه‌ها، مربیان و باشگاه‌ها می‌خواهم که ما را در این راه یاری کنند. به زودی جلسه‌ای با حضور مربیان تیم‌های لیگ برتری برگزار خواهیم کرد تا آنها نقطه نظرات خود را در مورد تیم ملی مطرح کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: