تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۴ کد مطلب 108989

مطهری: ازحضور در استقلال صحبتی نکردم

مهاجم تیم نفت تهران اعلام کرد هیچ اظهارنظری درباره حضورش در استقلال انجام نداده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه، ارسلان مطهری درباره شرایطش می گوید: فعلا مشغول استراحت هستم. من یکسال دیگر با نفت تهران قرارداد دارم و قبل از هر چیز باید تکلیف این باشگاه روشن شود. باید ببینیم […]

مهاجم تیم نفت تهران اعلام کرد هیچ اظهارنظری درباره حضورش در استقلال انجام نداده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه، ارسلان مطهری درباره شرایطش می گوید: فعلا مشغول استراحت هستم. من یکسال دیگر با نفت تهران قرارداد دارم و قبل از هر چیز باید تکلیف این باشگاه روشن شود. باید ببینیم چه سرنوشتی در انتظار نفت است تا بتوانم تصمیم گیری کنم. از طرف دیگر با توجه به قراردادی که دارم، رفتن یا ماندنم دست خودم نیست.

او ادامه می دهد: اینکه من دوست دارم بمانم یا نمانم، اهمیتی ندارد. من چند پیشنهاد از تیم های دیگر دریافت کردم اما با نفت قرارداد دارم و نمی توانم تصمیمی اتخاذ کنم. باید صبر کنم تا شرایط مشخص شود.

مطهری درباره اینکه از قولش نوشته شده اگر خدا بخواهد به استقلال می رود، بیان می کند: من هرگز صحبتی درباره پیشنهادهایم و به ویژه تیم استقلال انجام ندادم. بهتر است فعلا سکوت کنم تا در آینده تصمیم نهایی گرفته شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: