تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۹ کد مطلب 109022

دستبرد عروس به حساب مادر شوهر

فردی که از حساب بانکی شهروند همدانی خریدهای اینترنتی انجام می داد توسط پلیس فتا همدان شناسایی و دستگیر شد. به گزارش مشرق، سرهنگ اکبر امینی ببا اشاره به کلاهبرداری عروس از مادر شوهر با روش برداشت از حساب،گفت:با مراجعه شهروند همدانی و ارائه شکوائیه ای مبنی بر برداشت های غیر مجاز به مبلغ ۶ […]

فردی که از حساب بانکی شهروند همدانی خریدهای اینترنتی انجام می داد توسط پلیس فتا همدان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش مشرق، سرهنگ اکبر امینی ببا اشاره به کلاهبرداری عروس از مادر شوهر با روش برداشت از حساب،گفت:با مراجعه شهروند همدانی و ارائه شکوائیه ای مبنی بر برداشت های غیر مجاز به مبلغ ۶ میلیون ریال،موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.  
 
رئیس پلیس فتا همدان در ادامه گفت: در تحقیقات مشخص شد شخصی ناشناس طی چند مرحله خریدهای اینترنتی از حساب زن میانسال داشته که این خریدها طی سه ماه و به طرق مختلف انجام شده است.  
 
این مقام انتظامی افزود: با انجام اقدامات فنی و به کارگیری شگردهای خاص پلیسی فردی با هویت معلوم شناسایی و به پلیس فتا فراخوانده شد که ابتدا هرگونه ارتباط خود را با پرونده انکار ولی در مواجهه با ادله و مستندات انکارناپذیر رایانه ای به بزه انتسابی اقرار و عنوان کرد که عروس شاکی است و در  فرصتی مناسب با فعال کردن رمز دوم کارت مادر شوهر اقدام به خریدهای اینترنتی کرده است.  
 
سرهنگ امینی در پایان ضمن بیان این مطلب که متهم به همراه پرونده برای سیر مراحل قضایی به دادسرا اعزام شد، از شهروندان خواست برای دریافت پول، خودتان به دستگاه خودپرداز مراجعه و در صورت نداشتن دانش کافی در این خصوص از افراد مورد اطمینان کمک بخواهید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: