تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۶ کد مطلب 109066

از پسرم خواستم به استقلال فکر نکند و به تیم دیگری‌برود

سرمربی آکادمی استقلال گفت: «از پیشکسوت‌ها می‌خواهم بازیکن معرفی نکنند.» به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبر ورزشی، گلزن دیروز استقلال هدایت امیدهای آبی‌پوش را بر عهده دارد و می‌خواهد در قامت یک مربی چند سامره را به فوتبال ایران معرفی کند! * سرمربی امیدهای استقلال ماندی.خب این چیزی بود که از من خواستند […]

سرمربی آکادمی استقلال گفت: «از پیشکسوت‌ها می‌خواهم بازیکن معرفی نکنند.»

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبر ورزشی، گلزن دیروز استقلال هدایت امیدهای آبی‌پوش را بر عهده دارد و می‌خواهد در قامت یک مربی چند سامره را به فوتبال ایران معرفی کند!

* سرمربی امیدهای استقلال ماندی.
خب این چیزی بود که از من خواستند و قرار است باز هم در خدمت امیدهای استقلال باشم. به هر حال وظیفه‌ای است که بر دوش من افتاده و امیدوارم به بهترین شکل ممکن انجام بدهم. فصل گذشته نیز می‌توانستیم قهرمان شویم. هفته‌ها صدرنشین بودیم و در دربی امید ۶ گل به پرسپولیس زدیم اما متأسفانه اتفاقاتی رقم خورد که ما را از این مهم دور کرد. دوست ندارم زیاد آن اتفاقات را باز کنم ولی از خودی‌ها ضربه خوردیم.

* یک سال باتجربه‌تر شده‌ای.
بله و صدالبته سعی کردم دانش خودم را بالاتر ببرم. من خودم را در اول راه می‌دانم و حالا حالاها باید بیاموزم.

* شرایط آکادمی استقلال چگونه است؟
به هر حال در این روزها دنبال این هستیم بازیکنان مورد نظرمان را انتخاب کنیم. می‌خواهیم یک تیم خوب و قدرتمند را بسازیم که به استقلال کمک کند. من یک حرفی دارم. حرف من با پیشکسوتان عزیز استقلال است. من خاک پای این عزیزان هستم و همواره برایشان احترام زیادی قائل هستم. در این روزها که پیش‌فصل امیدهاست هر کدام از پیشکسوتان یک بازیکن را معرفی می‌کنند و توقع دارند بازیکن مورد نظرشان را به خدمت بگیریم. آنها اجازه بدهند بازیکنانی را جذب کنیم که به درد استقلال بخورند و فردا روزی بتوانند به استقلال کمک کنند نه اینکه دوستان و آشنایان خودمان را بگیریم. برخی از این نفرات که معرفی می‌شوند فوتبالیست هم نیستند. پسر خودم را که واقعاً فوتبالیست است به تیم دیگری بردم تا خدای نکرده حرف و حدیثی به وجود نیاید. من دوست ندارم شرمنده پیشکسوتان استقلال شوم. البته بازیکنانی که از نظر فنی خوب هستند قدم‌شان روی چشم.

* بگذریم. از استقلال حرف بزن که در لیگ برتر سوم شد.
استقلال در فصل جدید پوست انداخته بود و دست به جوانگرایی زد. با توجه به اینکه جواز آسیایی گرفت و به فینال جام‌حذفی صعود کرد تا حدود زیادی نمره قبولی می‌گیرد و البته امیدوارم قهرمانی جام‌حذفی پاداشی باشد برای هواداران عزیز استقلال که از تیم حمایت کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: