تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۸:۵۸ کد مطلب 109078

واکنش پرسپولیس به بیانیه باشگاه نفت

باشگاه پرسپولیس نسبت به بیانیه باشگاه نفت تهران واکنش نشان داد. به گزارش مشرق، باشگاه نفت تهران امروز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که فسخ قرارداد بازیکنان و مربیان این تیم تا پایان فینال جام حذفی خلاف قانون است و این در حالی است که علیرضا بیرانوند دروازه‌بان این تیم با پرسپولیس قراردادی دو ساله بسته […]

باشگاه پرسپولیس نسبت به بیانیه باشگاه نفت تهران واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، باشگاه نفت تهران امروز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که فسخ قرارداد بازیکنان و مربیان این تیم تا پایان فینال جام حذفی خلاف قانون است و این در حالی است که علیرضا بیرانوند دروازه‌بان این تیم با پرسپولیس قراردادی دو ساله بسته است.

محمدعلی ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در مورد بیانیه باشگاه نفت مبنی بر اینکه تا پایان فینال جام حذفی صحبت با بازیکنان و مربیان این تیم تخلف به حساب می‌آید و این درحالی است که پرسپولیسی‌ها با علیرضا بیرانوند قرارداد امضا کرده‌اند به خبرگزاری فارس گفت:‌فینال جام حذفی چه ربطی به نفت تهران داد؟

وی ادامه داد: مطمئن باشید اگر بیرانوند برگه فسخ قراردادش را نیاورده بود با او قرارداد امضا نمی‌کردیم اما این دروازه‌بان برگه فسخ قراردادش را به امضای سازمان لیگ و هیات فوتبال رسیده در اختیار داشت و ما به همین دلیل با او قرارداد امضا کردیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: