تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۰۰:۱۲ کد مطلب 109169

عقب‎نشینی موقت نیروهای سوری از «الحداده»

نیروهای سوری و مقاومت در پی حملات سنگین عناصر «احرارالشام و جبهه النصره » به حومه شمالی ارتفاع «الحداده» و پس از چهار ساعت درگیری، موقتا از مواضع خود عقب‎نشینی کردند تا ارتفاع الحداده مجددا به دست تروریست‌ها اشغال شود. به گزارش مشرق، صبح امروز ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت موفق به آزادسازی ارتفاع راهبردی […]

نیروهای سوری و مقاومت در پی حملات سنگین عناصر «احرارالشام و جبهه النصره » به حومه شمالی ارتفاع «الحداده» و پس از چهار ساعت درگیری، موقتا از مواضع خود عقب‎نشینی کردند تا ارتفاع الحداده مجددا به دست تروریست‌ها اشغال شود.

به گزارش مشرق، صبح امروز ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت موفق به آزادسازی ارتفاع راهبردی «الحداده» در شمال استان لاذقیه شدند، اما عناصر تروریستی «احرارالشام و جبهه النصره » مستقر در مناطق «تردین و السحاقین» از ظهر امروز حملات سنگینی را علیه مواضع نیروهای سوری و مقاومت در حومه شمالی ارتفاع الحداه انجام دادند و پس از ۴ ساعت درگیری، توانستند به طور مجدد ارتفاع الحداده اشغال کنند.

درگیری ها در حومه جنوبی ارتفاع الحداده همچنان ادامه دارد و تروریست ها موفق به تثبیت مواضع خود نشده اند.

در عملیات پاکسازی ارتفاع الحداده ده‎ها تروریست از جمله یکی از فرماندهان بارز گروه تروریستی احرارالشام به نام «بلال اوسی» از پای درآمده است.

ارتفاع راهبردی«الحداده» به عنوان بلندترین ارتفاع در حومه شمالی شهرک کنسبا بر مناطق اطراف از جمله «تردین و السحاقین» اشراف کامل دارد و دروازه ورود نیروهای سوری به شهرک های هم مرز با استان ادلب از جمله «بداما، الناجیه و الیونسیه» به شمار می آید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: