تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۰۰:۲۸ کد مطلب 109174

مستند مهربانو روی آنتن شبکه اول سیما

مستند «مهر بانو» پنجشنبه ساعت ۹ صبح روی آنتن شبکه اول سیما می‌رود. به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه اوج، مستند «مهر بانو» پنجشنبه ساعت ۹ صبح روی آنتن شبکه اول سیما می‌رود. این مستند که سازمان هنری رسانه‌ای اوج محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که موسسه پنجره شرق […]

مستند «مهر بانو» پنجشنبه ساعت ۹ صبح روی آنتن شبکه اول سیما می‌رود.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه اوج، مستند «مهر بانو» پنجشنبه ساعت ۹ صبح روی آنتن شبکه اول سیما می‌رود. این مستند که سازمان هنری رسانه‌ای اوج محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که موسسه پنجره شرق خیال اجرای طرح آن را بر عهده داشته است، به روایت زندگی دکتر طاهره لباف می‌پردازد.
مستند مهربانو روی آنتن شبکه اول سیما

دکتر طاهره لباف از پزشکان حاذق کشور و از متخصص زنان و زایمان است. وی که از مبارزین سیاسی دوران طاغوت است زندگی پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است و به دلیل همین مبارزات سیاسی و حضور در اعتصاب‌های دانشجویی دو بار از دو دانشگاه مختلفی که موفق به ورود به آن‌ها شده بود اخراج می‌شود اما سرانجام با پذیرفته شدن در دانشگاه پزشکی اهواز  با تحمل مشقت‌های فراوان که مبارزات سیاسی برای او در پی داشت از رشته پزشکی فارغ‌التحصیل شود. با این حال سرانجام به دلیل آنکه توسط ساواک تحت تعقیب قرار می‌گیرد مجبور می‌شود همراه با همسر خود از کشور خارج شود و در آستانه پیروزی انقلاب به کشور باز می‌گردد.

مستند مهربانو روی آنتن شبکه اول سیما

طاهره لباف که در حال حاضر دارای خانواده‌ای موفق با پنج پسر و یک دختر است قریب به سی سال است که در حوزه زنان و زایمان به خدمت می‌پردازد.

گفتنی است کارگردانی و تهیه‌کنندگی مستند مهر بانو را که به روایت زندگی طاهره لباف به عنوان الگوی مطلوب بانوان و پزشکی موفق می‌پردازد، سید مصطفی موسوی‌تبار و هادی داودآبادی بر عهده داشته‌اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: