تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۰۲:۰۱ کد مطلب 109191

آخرین وضعیت هافبک مصدوم استقلال

هافبک دفاعی استقلال اواخر تمرین امروز این تیم مصدوم شد تا نگرانی‌ها از احتمال عدم حضور او در فینال جام حذفی افزایش یابد. به گزارش مشرق، درپایان تمرین امروز (چهارشنبه) استقلال، امید ابراهیمی هافبک این تیم از ناحیه پای راست دچار آسیب‌دیدگی شد که پس از انتقال او به رختکن، نگرانی کادر فنی و هوادران […]

هافبک دفاعی استقلال اواخر تمرین امروز این تیم مصدوم شد تا نگرانی‌ها از احتمال عدم حضور او در فینال جام حذفی افزایش یابد.

آخرین وضعیت هافبک مصدوم استقلالبه گزارش مشرق، درپایان تمرین امروز (چهارشنبه) استقلال، امید ابراهیمی هافبک این تیم از ناحیه پای راست دچار آسیب‌دیدگی شد که پس از انتقال او به رختکن، نگرانی کادر فنی و هوادران نسبت به این موضوع زیادتر شده چرا که استقلال تا چند روز دیگر باید در فینال جام حذفی به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان برود و با این وضعیت، حضور ابراهیمی در فینال جام حذفی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

در این رابطه یکی از نزدیکان تیم فوتبال استقلال به خبرنگار تسنیم گفت که مصدومیت ابراهیمی زیاد جدی نیست و او دچار شکستگی نشده است. وی با تاکید بر اینکه ابراهیمی فردا باید از پای مصدومش عکس تهیه کند و نظر نهایی را کادر پزشکی تیم بدهد، خاطرنشان کرد که حتی ممکن است این بازیکن فقط دچار کوفتگی شده باشد و از همین فردا تمریناتش را پی بگیرد و یا در نهایت شاید هم چند روز از تمرینات دور باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: