تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۰۳:۲۱ کد مطلب 109202

هلاکت فرمانده ارشد ارتش آزاد در لاذقیه+عکس

در ادامه نبردهای شدید میان نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه با تروریستهای تکفیری ارتش آزاد و القاعده، منابع میدانی از هلاکت فرمانده میدانی تروریستها در منطقه کبانی خبر می دهند. گروه بین الملل مشرق- در ادامه نبردهای شدید میان نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه با تروریستهای تکفیری ارتش آزاد و القاعده، منابع میدانی از […]

در ادامه نبردهای شدید میان نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه با تروریستهای تکفیری ارتش آزاد و القاعده، منابع میدانی از هلاکت فرمانده میدانی تروریستها در منطقه کبانی خبر می دهند.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه نبردهای شدید میان نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه با تروریستهای تکفیری ارتش آزاد و القاعده، منابع میدانی از هلاکت فرمانده میدانی تروریستها در منطقه کبانی خبر می دهند.

هلاکت فرمانده ارشد ارتش آزاد در لاذقیه+عکس

بنابر این گزارش،”سرگرد فراری بلال اوسی” فرمانده گروه فیلق الشام وابسته به ارتش آزاد در درگیری های امروز در ارتفاعات “تل حداده” واقع در جبل الاکراد در شمال استان لاذقیه سوریه هدف اصابت گلوله تک تیرانداز قرار گرفته و به هلاکت رسیده است. نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه با پشتیبانی بمب افکنهای نیروی هوایی موفق به بازپس گیری تل حداده شده اند. انی ارتفاعت بر ۳ منطقه حساس تحت سیطره تروریستهایتکفیری مورد حمایت ترکیه اشراف ارتفاع دارد و سیطره بر آن تسهیل کننده عملیات تکمیلی برای پاکسازی سایر مناطق تحت اشغال گروههای تکفیری می باشد.

هلاکت فرمانده ارشد ارتش آزاد در لاذقیه+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: