تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۰۴:۳۳ کد مطلب 109220

ارتش سوریه به پنج کیلومتری میدان گازی شاعر رسید

ارتش سوریه با پشتیبانی نیروی هوایی به پنج کیلومتری میدان گازی شاعر رسید. به گزارش مشرق،در چارچوب عملیات نظامی ارتش سوریه در حومه جنوبی و غربی شهر تدمر و اطراف میدان گازی شاعر، ارتش سوریه به پیشروی خود ادامه داد و با عقب راندن تروریست های داعشی به پنج کیلومتری میدان گازی شاعر رسید. یک […]

ارتش سوریه با پشتیبانی نیروی هوایی به پنج کیلومتری میدان گازی شاعر رسید.

به گزارش مشرق،در چارچوب عملیات نظامی ارتش سوریه در حومه جنوبی و غربی شهر تدمر و اطراف میدان گازی شاعر، ارتش سوریه به پیشروی خود ادامه داد و با عقب راندن تروریست های داعشی به پنج کیلومتری میدان گازی شاعر رسید.

یک منبع اگاه اعلام کرد که ارتش سوریه پس از درگیری های شدید با گروه تروریستی ‘داعش’ و با استفاده از سلاح های سنگین و متوسط، یک پیشروی میدانی مناسبی را در اطراف میدان گازی شاعر انجام داد.

وی افزود: این پیشروی با پوشش هوایی جنگنده های سوری انجام شد که مقرها و محل تجمع تروریست ها را در جنوب این میدان گازی درهم کوبید.

ارتش سوریه همچنین حمله گروه تروریستی داعش به یکی از مراکز خود در کوه های هیال در اطراف تدمر مقابله و دفع کرد.

ارتش سوریه مواضع تروریست های داعش در منطقه تل العوامید در شمال غرب میدان گازی شاعر را هدف قرار داد و هم اکنون عملیات ارتش در دو محور جنوبی و غربی این میدان متمرکز شده است.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) نیز اعلام کرد که جنگنده های ارتش سوریه از بامداد چهارشنبه چندین بار تجهیزات نظامی گروه تروریستی داعش را در حومه تدمر، میدان گازی شاعر و حومه شمالی تدمر بمباران و منهدم کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: