تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۰۶:۰۳ کد مطلب 109240

گروگانگیر در مسکو کشته شد/ پایان گروگانگیری

گروگانگیری در مسکو با کشته شدن فرد گروگانگیر به دست نیروهای امنیتی به پایان رسید. به گزارش مشرق،فرد گروگانگیر شامگاه چهارشنبه پس از حدود ۴ ساعت گروگانگیری در بانک کردیت مسکو در جریان تیراندازی نیروهای امنیتی کشته شد. به نوشته خبرگزاری روسیا سگودنیا به نقل از صوفیا خوتینا سخنگوی اداره پلیس مسکو، ماموران امنیتی پس […]

گروگانگیری در مسکو با کشته شدن فرد گروگانگیر به دست نیروهای امنیتی به پایان رسید.

به گزارش مشرق،فرد گروگانگیر شامگاه چهارشنبه پس از حدود ۴ ساعت گروگانگیری در بانک کردیت مسکو در جریان تیراندازی نیروهای امنیتی کشته شد.

به نوشته خبرگزاری روسیا سگودنیا به نقل از صوفیا خوتینا سخنگوی اداره پلیس مسکو، ماموران امنیتی پس از مذاکره با فرد گروگانگیر به بانک حمله کرده و وی را به ضرب گلوله از پای درآوردند.

شاهدان عینی از شنیده شدن صدای پنج گلوله در جریان تیراندازی خبر دادند و در دست فرد گروگانگیر هم شئ شبیه به بمب قرار داشت.

گروگانگیری حدود ساعت ۲۰ و ۴۰ دقیقه شامگاه چهارشنبه به وقت مسکو آغاز شد و فرد ناشناس شماری از کارکنان و مشتریان بانک «کردیت مسکو» واقع در خیابان «پروومایسکی» در منطقه ایزمایلوا در شرق مسکو را به گروگان گرفت.

با تلاش ماموران پلیس و مذاکره با فرد گروگانگیر پنج نفر از افراد در بانک آزاد شدند و تا زمان تیراندازی و کشته شدن فرد سه گروگانگیر سه نفر در بانک در گروگان بسر می بردند.

به گزارش شبکه دوم تلویزیون دولتی روسیه،فرد گروگانگیر خود را آلکسی معرفی کرده و خواستار پرداخت مبلغ زیادی پول به وی شده بود. نیروهای پلیس و ماموران امنیتی ویژه پس از اطلاع از حادثه ساختمان بانک محل گروگانگیری را محاصره کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: