تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۰۷:۲۴ کد مطلب 109245

توقیف خودرو زانتیا با بیش از ۶۸ میلیون خلافی

رئیس پلیس راه استان از توقیف و اعمال قانون یک دستگاه خودرو زانتیا با خلافی ۶۸ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال خبر داد. به گزارش مشرق به نقل از ستاد اطلاع رسانی فرماندهی نیروی انتظامی استان البرز، رضا اکبری اظهار داشت: در راستای برخورد با تخلفات حادثه‌ساز رانندگان قانون گریز، ماموران پلیس راه استان البرز […]

رئیس پلیس راه استان از توقیف و اعمال قانون یک دستگاه خودرو زانتیا با خلافی ۶۸ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال خبر داد.

به گزارش مشرق به نقل از ستاد اطلاع رسانی فرماندهی نیروی انتظامی استان البرز، رضا اکبری اظهار داشت: در راستای برخورد با تخلفات حادثه‌ساز رانندگان قانون گریز، ماموران پلیس راه استان البرز در حین ماموریت و کنترل خودروهای عبوری در محور “کیانمهر – ماهدشت”، یک دستگاه خودرو زانتیا را به علت تخلفات متعدد رانندگی، متوقف کردند.

وی افزود: ماموران با استعلام از مرکز کنترل ترافیک دریافتند، خودروی مذکور دارای ۶۸ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال خلافی پرداخت نشده و ۲۱۶فقره تخلف است.

رئیس پلیس راه استان البرز، اظهار داشت: برابر تبصره ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به ۱۰ میلیون ریال برسد، مراتب به مالک خودرو اعلام می‌شود و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ، مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند، خودرو توقیف و از تردد آن جلوگیری می‌شود که برابر قانون، خودرو مذکور توقیف و روانه پارکینگ شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: